20. شهريور 1398 - 11:11   |   کد مطلب: 221889
بازی دراز1404: امام جمعه سرپلذهاب گفت:الگو گرفتن شيعيان از امام زين العابدين (ع) و ديگر ائمه اطهار (ع) در تمامي ابعاد زندگي به ويژه امور ديني ضروري است.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تسلیت ایام سوگواری ماه محرم و شهادت امام سجاد.ع. گفت: : الگو گرفتن شيعيان از امام زين العابدين (ع) و ديگر ائمه اطهار (ع) در تمامي ابعاد زندگي به ويژه امور ديني ضروري است.

وی برگزاري مجالس سوگواری در دهه دوم محرم فرصتي ارزنده براي انتقال معارف الهي، ارزش ها و باورهاي ديني عنوان کرد و گفت: شخصيت برجسته امام سجاد (ع) در واقعه نهضت عاشورا اهمیت بسیاری داشت که نياز به تبيين و معرفي هر چه بيشتر دارد.

امام‌جمعه شهرستان تصریح کرد:بارزترین مشخصه زندگی امام سجاد علیه اسلام بندگی بیمنت و عبادت خالصانه و عارفانه ایشان می‌باشد که باید مورد الگوگیری شیعیان قرار گیرد.

وی تاکید کرد: امام علیه السّلام همچون سلف صالح و خلفت پاکش از تمام محاسن و محامد اخلاقی بهره جامع داشت، و ازهرگونه عیب و نقصی در زمینه اخلاق و سائر شئون حیات پاک بود. هیچ برخورد و حادثه و مصیبتی آن حضرت را از تجلّی دادن حسنات الهی بازنداشت، و وی را به سیّئات اخلاقی آلوده نکرد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها