پربازدیدترین ها

کد خبر: 221864 ۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۷

یادواره شهدای مدافعان حرم در روستای آبباریک بخش مرکزی سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز 1404 : یادواره شهدای مدافعان حرم روستای آب باریک بخش مرکزی با حضور نماینده مردم سرپلذهاب درمجلس شورای اسلامی، امام جمعه وفرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب و اقشار مختلف مردم و بسیجیان به همت حوزه مقاومت بسیج حضرت فاطمه الزهرا (س) سپاه ناحیه سرپل ذهاب برگزار شد.

یادواره شهدای مدافعان حرم در روستای آبباریک بخش مرکزی سرپلذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم ضمن تسلیت ایام محرم الحرام و گرامیداشت یاد شهدا،گفت: نظام اسلامی امتداد انقلاب امام حسین.ع.است و لذا اهداف قیام‌ امام‌حسین.ع. تشکیل حکومت اسلامی بود که امام حسین در راه نظام اسلامی به شهادت رسید.

وی افزود: نظام اسلامی یک نظام الهی است که مورد توجه حضرت ولی عصر ارواحنا فداه است اگر این چنین نبود در برابر حجمه های فرهنگی و فشارهای دشمن ایستادگی نمی کرد.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد: یزید زمان‌ به دنبال تصرف نظام هستند و لذا جوانان از تمام نقاط کشور بسیج می شوند و در جبهه های حق علیه باطل سینه سپر می کنند و خونشان سپر می کنند و خونشان پای درخت انقلاب ریخته می شود و نمی گذارند کسی به این انقلاب دست درازی کند.

وی تاکید کرد: جوانان بیانیه گام دوم انقلاب مطالعه کنند، این انقلاب باید در راستای گام دوم بسط داده شود و تلاش کنیم مقدمات ظهور امام زمان.عج. را فراهم نمائیم.

 فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب در ادامه طی سخنانی بر ادامه دادن راه شهدا تاکید کرد و گفت: تا ظهور امام زمان.عج. این ادامه دادن راه شهدا و حفظ آرمان های اسلام تداوم یابد.

وی به جانفشانی های شهدای مدافعان حرم اشاره کرد و گفت: برای دفاع از اسلام موضوع جغرافیایی مطرح نیست، این شهدا برای زنده نگه داشتن اسلام و مکتب دین رفتند و جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.