پربازدیدترین ها

کد خبر: 221849 ۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۶

عضو مجلس خبرگان رهبری:

راه کربلا راه رشد و توسعه منطقه است / خدمت به زوار اباعبدالله(ع) باعث افتخار مردم است

بازی دراز1404:عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: راه کربلا راه رشد و توسعه و تعالی منطقه است و به برکت قدوم زوار مشکلات منطقه برطرف خواهدشد.

راه کربلا راه رشد و توسعه منطقه است / خدمت به زوار اباعبدالله(ع) باعث افتخار مردم است

به گزارش بازی دراز، آیت الله محمدی عراقی درگفتگو باخبرنگارما ضمن تسلیت ایام محرم گفت : مرز خسروی با همت مسئولین جمهوری اسلامی ایران وهمکاری وتلاش مسئولین دولت عراق پس از مدتها بازگشایی شد .
ایشان بابیان اینکه مرز خسروی نزدیکترین مسیر به کاظمین و کربلا می باشد افزود : بازگشایی مرز خسروی هم مورد تاکید رهبر معظم انقلاب و هم مطالبه و خواست مهم مردم استان کرمانشاه و تمام مردم ایران بود .
وی تصریح کرد : مسئولین امنیتی کشور عراق برای برقراری امنیت این مسیر تعهد داده اند که امیدواریم این مرز برای همیشه پذیرای زوار عتبات عالیات باشد.
عضو مجلس خبرگان رهبری اذعان داشت : کرمانشاه از دیرباز قدمگاه زوار اباعبدالله حسین ع بوده است و میزبانی زوار را باعث افتخار خود می داند.
محمدی عراقی بابیان اینکه سرپلذهاب یکی از مهمترین توقف گاههای زوار عتبات عالیات می باشد ادامه داد : سرپلذهاب در زلزله آسیبهای فروانی دید و همچون دوران دفاع مقدس بخشهای بسیاری از این شهر تخریب شد ولی مسئولین با درنظر گرفتن توصیه رهبر انقلاب برای فرصت سازی اززلزله با تلاش مضاعف توانستند در زمینه افزایش طبقاتی و نوسازی و مقاوم سازی روستاها فرصت سازی کنند.
وی خاطرنشان کرد : بقعه متبرکه احمدابن اسحاق (ره) از مهمترین بقاع استان است که کار ساخت آن به خوبی در حال انجام است و امیدواریم که هرچه سریعتر این مکان مقدس برای زیارت عاشقان و مریدان اهل بیت آماده شود.
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری اذعان کرد : مردم سرپلذهاب در آستانه اربعین خودرا برای میزبانی از زوار اباعبدالله ع آماده می کنند.
وی درپایان افزود : راه کربلا راه توسعه ورشد و تعالی منطقه است وامیدواریم به برکت قدوم زوار و خدمتی که مردم به زوار می کنند مشکلات منطقه کاهش پیداکرده و شاهد رشد وتوسعه آن باشیم.