14. شهريور 1398 - 12:52   |   کد مطلب: 221836
بازی دراز1404: گردهمایی بزرگ عاشورائیان دهستان بشیوه و پاطاق در روستای حبیبوند بخش مرکزی سرپلذهاب با حضور محبان و عاشقان اهل بیت(ع) برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، امام جمعه سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) گفت: تلاش کنیم نام امام‌حسین.ع.در این منطقه آنطور که شایسته است احیاگری کنیم، پرچم امام‌حسین را به اهتزاز دربیاوریم و این ایام را وقف امام حسین.ع. کنیم.

وی افزود: این‌اجتماعات بزرگی که در مناطق شهری و روستایی برگزار میشود در مسیر وظایفی است که فلسفه و نام امام حسین.ع. را زنده نگه داریم و نسل های آینده به محبت امام حسین.ع. گره بزنیم،فرزندان را با مکتب امام حسین(ع)  آشنا کنیم.

وی ادامه داد: امروز عزادار امام حسین(ع) کسی است که بدعت شناس و ولی شناس باشد با بصیرت امام زمان(ع) را بشناسد و در برابر منکرات مقاومت کند.

وی با بیان اینکه در این مجالس عزای حسین باید سرباز امام زمان.عج. گونه تربیت شویم،گفت: نام ، هدف و فلسفه قیام امام حسین ع. را باید به گوش دنیا برسانیم، درایام نزدیک به ظهور امام زمان (عج‌) تمام مردم دنیا امام حسین ع. را می شناسند.

فاطمی نسب گفت: عزاداران باید با معرفت کامل در مراسمات عزاداری شرکت کنند، در ایام محرم ودر عزادرایها باید معرفت و بینش مردم زیاد شود.

وی گفت: تمدن نوین اسلامی در گام دوم انقلاب مد نظر رهبری به معنای زمینه سازی برای ظهور حضرت حجت ارواحنا فداه است.

امام‌جمعه شهرستان تصریح کرد: عزادار و مرید واقعی امام حسین(ع)کسی است که بدعتها و منکرات جامعه را بشناسد وبا علم و آگاهی و بصیرت با آنها مقابله کنند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها