پربازدیدترین ها

کد خبر: 221836 ۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴

گردهمایی بزرگ عاشورائیان دهستان بشیوه و پاطاق در روستای حبیبوند بخش مرکزی سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز1404: گردهمایی بزرگ عاشورائیان دهستان بشیوه و پاطاق در روستای حبیبوند بخش مرکزی سرپلذهاب با حضور محبان و عاشقان اهل بیت(ع) برگزار شد.

گردهمایی بزرگ عاشورائیان دهستان بشیوه و پاطاق در روستای حبیبوند بخش مرکزی سرپلذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، امام جمعه سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) گفت: تلاش کنیم نام امام‌حسین.ع.در این منطقه آنطور که شایسته است احیاگری کنیم، پرچم امام‌حسین را به اهتزاز دربیاوریم و این ایام را وقف امام حسین.ع. کنیم.

وی افزود: این‌اجتماعات بزرگی که در مناطق شهری و روستایی برگزار میشود در مسیر وظایفی است که فلسفه و نام امام حسین.ع. را زنده نگه داریم و نسل های آینده به محبت امام حسین.ع. گره بزنیم،فرزندان را با مکتب امام حسین(ع)  آشنا کنیم.

وی ادامه داد: امروز عزادار امام حسین(ع) کسی است که بدعت شناس و ولی شناس باشد با بصیرت امام زمان(ع) را بشناسد و در برابر منکرات مقاومت کند.

وی با بیان اینکه در این مجالس عزای حسین باید سرباز امام زمان.عج. گونه تربیت شویم،گفت: نام ، هدف و فلسفه قیام امام حسین ع. را باید به گوش دنیا برسانیم، درایام نزدیک به ظهور امام زمان (عج‌) تمام مردم دنیا امام حسین ع. را می شناسند.

فاطمی نسب گفت: عزاداران باید با معرفت کامل در مراسمات عزاداری شرکت کنند، در ایام محرم ودر عزادرایها باید معرفت و بینش مردم زیاد شود.

وی گفت: تمدن نوین اسلامی در گام دوم انقلاب مد نظر رهبری به معنای زمینه سازی برای ظهور حضرت حجت ارواحنا فداه است.

امام‌جمعه شهرستان تصریح کرد: عزادار و مرید واقعی امام حسین(ع)کسی است که بدعتها و منکرات جامعه را بشناسد وبا علم و آگاهی و بصیرت با آنها مقابله کنند.