9. شهريور 1398 - 10:36   |   کد مطلب: 221769
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اقدامات اخیر قوه قضاییه در برخورد با مفاسد اقتصادی را برای جامعه امیدبخش دانست.

به گزارش بازی دراز، 

با تقدیر از ورود قوه قضاییه به امر مفاسد اقتصادی اظهار داشت: در یک مقطعی امید خود را برای برخورد با مفاسد از دست داده بودیم، اما با روحیه ای که ایجاد شده و پیگیری های رئیس قوه قضاییه باز هم امیدوار شده ایم.

وی افزود: در بسیاری از موارد این پیگیری ها باعث می شود در کشوری عزمی برای مبارزه با فساد ایجاد شود و فتح بابی برای جلوگیری از ایجاد فسادهای جدید شود که امیدبخش است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در این زمینه چگونگی برخورد با مفسدین ملاک عمل قرار می گیرد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر در مرحله مقدماتی قرار داریم نتایج به دست آمده در این مرحله ادامه راه را مشخص می‌کند و همچنین مشخص می‌شود اقدامات صورت گرفته موثر واقع شده است یا خیر.

مصری تداوم این موضوع و اعلام نتیجه آن به مردم را امر مهمی دانست و گفت: همچنین باید دید چه اندازه این فضا ادامه خواهد یافت.

این نماینده مجلس بیان کرد: باید به موضوع مقابله با مفاسد پایبند باشیم و پیگیری ها به فراموشی سپرده نشود تا نتیجه بخش باشد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته در کنار برخورد با اشخاص باید برخورد با سیستم‌های مفسد هم برخورد کرد تا مجموع این اقدامات اثربخش باشد.

وی گفت: سران سه قوه باید برای خشکاندن ریشه های مفاسد تلاش کنند و گرنه سیستم های موجود همچنان ایجاد فساد خواهند کرد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها