8. شهريور 1398 - 15:10   |   کد مطلب: 221758
بازی دراز 1404 : امام جمعه موقت شهرستان سرپلذهاب گفت : شهیدان رجایی و باهنر دویاردیرین انقلاب و دو اسوه علم وتقوی ودولتمردی و دومومن به اسلام وانقلاب وامام (ره) بودند.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام هوشنگ کریمی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ضمن گرامیداشت هفته دولت ویاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت :هفته دولت هفته خدمت‌رسانی به مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب اسلامی می‌باشد .


 وی افزود : در هفته دولت باید خدمات و اقدامات انجام شده توسط دولت به اطلاع مردم رسانده شود تا مردم همچنان به نظام و انقلاب خود امیدوار باشند.
امام جمعه موقت شهرستان تصریح کرد :دشمن به دنبال مایوس کردن مردم از انقلاب و گسترش ناامیدی در کشور با استفاده از ناکارآمد نشان دادن نظام است لذا دولتمردان و مسئولین کشور باید با برنامه ریزی برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی و ارائه خدمات مناسب و شایسته به مردم این توطئه دشمن را خنثی سازند.
کریمی خاطرنشان کرد : شهیدان رجایی و باهنر دویار دیرین انقلاب، دو اسوه علم و تقوا و دولتمردی و دو مومن به انقلاب و اسلام وامام(ره) بودند که دو ماه پس از فاجعه انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی به شهادت رسیدند و انقلاب اسلامی دو یار وفادار و دو مسئول دلسوز را از دست داد.
وی اذعان داشت : رهبر معظم انقلاب اسلامی در وصف شهیدان رجایی و باهنر می فرماید: این دو شهید حقیقتاً دو نمونه برجسته از یاران انقلاب و امام بودند وقتی که اسم شهید رجایی و شهید باهنر می‌آید مردم در ذهنشان نیست که فقط از دو شهید تجلیل می‌کنیم می‌فهمیم که یک جریان فکری عملی و انقلابی است که مورد تجلیل قرار می‌گیرد.
ایشان با بیان اینکه ملت ایران یک ملت شهادت طلب است افزود: امام راحل نیز در مورد شهدا می فرمایند در عین حالی که مصائب این ها مشکل است برای ما، لکن کشور ما و ملت ما با تمام قدرت ایستاده اند تا همچون شهدای را تقدیم کنند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها