پربازدیدترین ها

کد خبر: 221742 ۱۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۷

در ششمین روز از هفته دولت با حضور مسولین مزار شهدا گمنام سرپلذهاب عطر افشانی و گلباران شد

بازی دراز1404: به مناسبت هفته دولت فرماندار و مسئولان ادارات شهرستان سرپلذهاب با آرمان های والای شهدای گرانقدر این شهرستان تجدید میثاق کردند.

در ششمین روز از هفته دولت با حضور مسولین مزار شهدا گمنام سرپلذهاب عطر افشانی و گلباران شد

به گزارش بازی دراز،  به مناسبت هفته دولت مراسم غبارروبی و عطرافشانی آرامگاه  مطهر شهدای شهرستان سرپلذهاب با حضور فرماندار، خانواده های معظم شهدا و مسئولان ادارات و نهادها و جمعی از عاشقان راه ایثار و شهادت غبارروبی شد در این مراسم ‌معنوی شرکت کنند‌گان با نثار شاخه‌های گل و عطر افشانی بر مزار شهدا بار دیگر با آرمان‌های‌  شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

فرماندار سرپلذهاب محبت جمالی نیا در حاشیه این مراسم ضمن بزرگداشت یاد و خاطره دلاورمردی ها ، رشادت ها و جانفشانی های شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و تبریک هفته دولت اظهار داشت: یکی از وظایف دولت تدبیر و امور اجرایی کشور دنبال راه حل برون رفت مشکلات کشور است که با طرح و برنامه استعدادهای بالقوه کشور را به بالفعل تبدیل کنند.

وی افزود: آرامش و امنیت کنونی ایران اسلامی به برکت رشادت ها از خودگذشتگی ها و دلاورمردی های رزمندگانی است که در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی از جان و مال خود گذشتند و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.