6. شهريور 1398 - 16:51   |   کد مطلب: 221740
با حضورمدیرکل دادگستری کرمانشاه صورت گرفت:
تودیع و معارفه دادستان جدید شهرستان سرپلذهاب
بازی دراز۱۴۰۴:مراسم تودیع و معارفه دادستان شهرستان سرپل ذهاب با حضوردکتر عدالتخواه مدیر کل دادگستری استان کرمانشاه، فرماندار ،امام جمعه و جمعی از مدیران محلی و استانی در محل دادگستری شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، دراین مراسم امام جمعه سرپلذهاب ضمن یادآوری روحیه انقلابی و حس مسئولیت پذیری قوه قضائیه سرپلذهاب در زمان بحران زلزله گفت: علارغم مشکلات،محدودیت ها و کمبودها و حجم پرونده ها مسئولین قوه قضائیه شهرستان خدمات شایسته ای ارائه دادند و در ذهن مردم ماندگار است. حجت الاسلام جواد فاطمی نسب افزود: قوه قضاییه شبانه روزی در حال جهاد و خدمت گزاری به مردم و حامی عدالت هستند.

در ادامه فرماندارسرپلذهاب گفت: در زمان بحران زلزله و سیل روند امورات شهرستان با پشتیبانی مستمر قضایی طی شد و با حمایت و همراهی دستگاه های انتظامی از حجم آسیب ها کاسته و مدیریت شد. محبت جمالی نیا گفت: تمام موضوعاتی که با اقتدار و ثبات محیطی در شهرستان در حوزه های امنیتی،انتظامی،اطلاعاتی طی می شود به واسطه قدرت پشتیبانی و تعامل دستگاه قضایی است.

وی با بیان اینکه در شهرستان سرپلذهاب با توجه به کثرت جمعیت،وسعت مساحت،مسائل امنیتی وجود دارد در سه فرقه مذهبی اهل سنت،تشییع و اهل حق با آرامش و وحدت زندگی میکنیم و این سرمنشاء از تعامل و دوراندیشی و برنامه ریزی مدبرانه نهادهای امنیتی و قضایی شهرستان می باشد که با حجم آسیب های ناشی از زلزله آرامش و ثبات آسایش بین مردم حاکم است.
در ادامه رئیس دادستان کرمانشاه تاکید کرد: با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری منصوب کردن عناصر جوان ،انقلابی در راس امور جامعه، امروزه جوانان توانمند و متدین در دستگاه قضائیه مسئولیت دارند و ابن مهم راهبرد و محوریت حرکت خود گذاشتیم و اکثریت دادستان ها جوان هستند. در پایان رئیس دادگستری سرپلذهاب به زحمات شبانه روزی کارکنان قوه قضائیه شهرستان در زمان بران‌زلزله اشاره کرد و خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع از مهمترین عوامل پیشبرد اهداف خاص این مجموعه عنوان کرد. لازم به ذکراست در پایان از زحمات چندساله آقای صادقی تجلیل و آقای زریری بعنوان دادستان جدید شهرستان سرپلذهاب منصوب شد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها