پربازدیدترین ها

کد خبر: 221737 ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶

رییس دادگستری استان کرمانشاه:

گسترش فرهنگ صلح و سازش از لوازم ایجاد امنیت پایدار جامعه است / دادگستری استان به دنبال کادرسازی از بین نیروهای انقلابی جوان است

بازی دراز1404:مدیر کل دادگستری استان کرمانشاه گفت : گسترش فرهنگ صلح و سازش و رفع اختلافات مردم از لوازم ایجاد امنیت پایدار در جامعه می باشد .

گسترش فرهنگ صلح و سازش از لوازم ایجاد امنیت پایدار جامعه است / دادگستری استان به دنبال کادرسازی از بین نیروهای انقلابی جوان است

به گزارش بازی دراز، درگفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : امروز در شهرستان سرپلذهاب به جهت تلاش و همت مسئولین وهمکاری مردم امنیت پایداری برقراراست.
وی افزود : دادگستری هم در حوزه وظایف خود باتلاش مستمر همکاران قضایی درجهت برقراری ، حفظ و ارتقاء امنیت پایدار شهرستان تلاش خواهد کرد .
مدیرکل دادگستری استان تصریح کرد : صلح وسازش از موارد مهم در برقرار امنیت است که در دستور کار دادگستری قرار گرفته است.
عدالتخوده اذعان داشت : دادگستری درتلاش است که فرهنگ صلح و سازش را در جامعه از طریق رفع اختلافات توسط بزرگان ومعتمدین در مساجد، هیئات مذهبی و روستاها گسترش دهد تا بااین کار هم از ورود پرونده ها به مرامع قضایی بکاهد و هم درجهت ارتقاء امنیت پایدار جامعه جامعه گام بردارد.
وی از مردم خواست در راه ایجاد صلح و سازش و رفع اختلافات در جامعه همراه دستگاه قضایی بوده و دراین مسیر با دادگستری همکاری نمایند.
ایشان درادامه بااشاره به معارفه دادستان سرپلذهاب گفت : باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری دستگاه قضایی استان درتلاش است تا نیروهای جوان را بکارگیری کرده و امروز نیز دادستان شهرستان سرپلذهاب را از میان نیروهای انقلابی جوان انتخاب کرده است.
عدالتخواه درپایان افزود : کادر سازی خوبی از بین نیروهای انقلابی جوان در دادگستری استان صورت گرفته که می تواند منشا خیرات و خدمات مناسبی برای ارائه خدمت به مردم قرارگیرند.