پربازدیدترین ها

کد خبر: 221730 ۱۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶

معاونت تبلیغی سرپلذهاب:

انفاق معامله انسان با خداوند است که این میزان پاداش انفاق بستگی به میزان شایستگی فرد دارد

بازی دراز1404: معاونت تبلیغی سرپلذهاب گفت: انفاق از جمله معامله های است که انسان با خداوند انجام می دهد و هیچگاه متضرر نمی شود خداوند میزان پاداش انفاق را از دوبرابر تا هفتصدبرابربیان کرده است که این میزان پاداش انفاق بستگی به میزان شایستگی فرد دارد.

انفاق معامله انسان با خداوند است که این میزان پاداش انفاق بستگی به میزان شایستگی فرد دارد

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام مصطفی عسکری در گفتگو با خبرنگار ما بااشاره به بیست و پنج ذیحجه به عنوان روز خانواده و مصادف با نزول آیه ۸سوره انسان،گفت: خداوند در این آیه می فرماید غذای خود را از روی محبت و برای رضای الهی که امروز جامعه ما بیشتر به سیره حضرت علی.ع. و خانواده اش که از روی خودگذشتگی داشتند،به بینوا و یتیم و اسیر انفاق می کنند.

وی افزود: صرح ابرار در راستای کمک رسانی به مردم ،در همراهی اهل بیت در جهت سلامتی خانواده خود است که می تواند به پیروی اهل بیت انجام شود.

معاونت تبلیغی شهرستان تصریح کرد: انفاق از جمله معامله های است که انسان با خداوند انجام می دهد و هیچگاه متضرر نمی شود خداوند میزان پاداش انفاق را از دوبرابر تا هفتصدبرابربیان کرده است که این میزان پاداش انفاق بستگی به میزان شایستگی فرد دارد.

وی ادامه داد: خداوند کسانی که اموال خود را در راه خدا انفاق می کنند همانند بذری هستند که هفت خوشه بروید که هر خوشه یکصد دانه باشد و خدا از نظر قدرت و رحمت وسیع به همه چیز داناست.