6. شهريور 1398 - 11:42   |   کد مطلب: 221729
بازی دراز1404: فرمانده نیروی انتظامی سرپلذهاب به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام و عاشورای حسینی (ع) درگفتگویی به شهروندان برای برگزاری هر چه باشكوه تر مراسم اقامه عزادارای، توصیه كرد: مسئولان هیات های عزاداری و تكایا همکاری لازم با نیروی انتظامی بعمل آورند.

به گزارش بازی دراز، سرهنگ یاری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ایام محرم الحرام و اربعین مردم مومن و ولایتمدار شهرستان سرپلذهاب با هیئت های مذهبی به خیابان ها آمده و با عزاداری و زنجیرزنی ارادت خاص خود را به ساحت مقدس اهل بیت .ع. نشان می دهند.

وی در این رابطه توصیه های امنیتی نسبت به برگزاری هرچه منظم تر مراسمات عزاداری هیئت های مذهبی عنوان کرد و گفت: آغاز و پایان زمان مراسمات در هیئت های عزاداری در امنیت و آسایش و آرامش مردم بسیار حائز اهمیت است که باید در این راستا برنامه ریزی دقیقی انجام گیرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گفت: پذیرایی و پخش و توزیع نذورات در بین عزاداران هیئت های مذهبی باید تحت نظارت دقیق عوامل انتظامات هیئت ها انجام گیرد.

وی نصب عوامل هشداردهنده در معابر و تفکیک آقایان و خانم ها در معابر و کنترل جمعیت،جابجایی جایگاه های سخنرانی و مداحی در پایان مراسم هرشب و یا نگهبانی در ساعات پایان مراسم هرشب از دیگر عواملی است که باید مورد توجه ویژه هیئت داران قرار گیرد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها