31. مرداد 1398 - 13:18   |   کد مطلب: 221661
بازی دراز1404: رئیس بنیاد مسکن شهرستان سرپلذهاب گفت ٣٢میلیارد ریال اعتبارات برای بازسازی مساجد شهرستان از محل اعتبارات دولتی جذب شده است.

به گزارش بازی دراز، محمدیان فر در گفتگو با خبرنگار ما بااشاره به وضعیت پیشرفت فیزیکی بازسازی و مقاوم سازی مساجد سطح شهرستان سرپل ذهاب گفت:تاکنون با تلاش ها و پیگیری های بعمل آمده ٣٢ میلیارد ریال برای بازسازی مساجد در نوع تخریبی.تکمیلی و تعمیری از محل اعتبارات دولتی برای شهرستان سرپلذهاب جذب شده است .

وی گفت: تعمیرات، مساجد تعمیری با جذب و در اختیار گذاشتن اعتبارات لازم به هیئت امناء مساجد به پایان رسیده است و همچنین کار تکمیل ۷ مسجد نیز به کار خود پایان داده است.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان در ادامه گفت:۸ مسجد تخریبی پس از زلزله آبان ۹۶ نخاله برداری و آواربرداری شد و به پیمانکار سپرده و در حین انجام کار هستند،دراین بین برای بازسازی ۱۰ مسجد تخریبی دیگر متاسفانه هنوز اعتبارات لازم جذب نشده و بلاتکلیف هستند که تلاش خواهیم کرد با کمک امام جمعه شهرستان به نتیجه و جذب اعتبار برسانیم.

محمدیان فر به در پایان به تشریح وضعیت بازسازی روستاهای روستایی پرداخت و ادامه داد:مساجد روستاهای تیله کوه، تپه رش، چالگه،نقاره کوب در مرحله پایان فونداسیون هستند و مساجد روستاهای امامیه،میانمیل تپه کبود در مرحله آرماتوربندی بوده و مسجد شهری صاحب الزمان.عج. در مرحله اسکلت بندی است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها