پربازدیدترین ها

کد خبر: 221659 ۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۱

مراسم تجلیل از برترین های بسیج مساجد و محلات در سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز1404:مراسم تجلیل از برترین های بسیج مساجد و محلات با حضور امام جمعه و جمعی از مسولین در سرپلذهاب برگزار شد

مراسم تجلیل از برترین های بسیج مساجد و محلات در سرپلذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم با اشاره به اهمیت مساجد گفت:پیشرفت اسلام یکی از عواملی بوده که مساجد به پایگاه های مهم مومنین تبدیل شود.

وی تاکید کرد:مساجد پایگاه هویت بخش و انسان ساز و پایگاه اسلام و انقلاب است که از صدر اسلام محل رفع وفقق امورات مومنین بوده و مسائل مهم سیاسی، اقتصادی، جنگی، فرهنگی و اجتماعی مومنین در مسجد انجام می شد و مسجد محل عبادت و تضرع و خشوع و اتصال انسان به رب العالمین است.

در ادامه جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب گفت: برپایی مسجد درهرمحله ونقطه ای یکی از ابتکارات دین مبین اسلام است برای اینکه هر آینه امکان دور هم جمع شدن مومنین و بهره گیری از فکر.دانش و مشاوره یکدیگر وجود داشته باشد.
وی تاکید کرد: برای جذب جوانان به مساجد باید با کمک مجموعه های فرهنگی مساجد،کانون های فرهنگی و پابگاه های بسیج امور مسجد را مدیریت کرد و امام جماعت که در حقیقت با اذن ولایت فقیه در مسجد حضور دارد باید مسائل را اداره و هدایت کند.

به مناسبت روز جهانی مساجد مراسم تجلیل از برترین‌های مساجد شهرستان با حضور امام جمعه و مسئولان شهرستان، روحانیون، کانون‌های مساجد و هیئت امنا در مسجد جامع برگزار شد. در این مراسم که با هماهنگی تعلیم و تربیت سپاه و تبلیغات اسلامی برگزار شد روحانیون، هیئت امنا و مساجد برتر شهرستان تجلیل شد