پربازدیدترین ها

کد خبر: 221611 ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸

یادواره شهدای غریب و مدافعین حرم آل الله در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز1404: یادواره شهدای غریب و مدافعین حرم آل الله با حضور امام جمعه ، فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان سرپلذهاب در محل یادمان شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد .

یادواره شهدای غریب و مدافعین حرم آل الله در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، در این مراسم سرهنگ اکبری فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب ضمن گرامیداشت جایگاه رفیع شهدای مدافعین حرم گفت: جهاد مدافعین حرم تنها معطوف کمک به مظلومین سوریه و عراق و با هدف تامین امنیت برای آنها نبوده،بلکه تمام مردم جهان از اثرات مادی و معنوی این انسان های بی ادعا که در مقابل و مبارزه با تروریسم قدم برداشتند نفع بردند.

وی با تاکید بر ترویج ونشر،بسط و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، به ویژه در میان نسل جوان و نوجوان خاطرنشان کرد: با دلاورمردی ها و ایثارگری و رشادت های این عزیزان بوده که امروزه در مرزهای ایران امنیت و آرامش برقرار است و ترویج فرهنگ شهادت طلبی  و ایثار از جمله مهمترین اهداف برگزاری این آیین ها است.

وی در پایان گفت: در راستای اهداف والای انقلاب اسلامی جبهه مقاومت نهضت جهانی اسلام را علیه تکفیری ها و برای دفاع از حرم آل الله شکل دادند .برای دفاع از حرم و حریم اهل بیت.ع. جان در طبق اخلاص نهاده و در سالهای مبارزه با تکفیری ها امنیت پایداری را در منطقه و شاید در جهان  ایجاد کردند.