27. مرداد 1398 - 9:59   |   کد مطلب: 221574
بازی دراز1404: فرماندارسرپلذهاب باتاکید برلزوم برگزاری برنامه های شایسته عید غدیر در شهرستان گفت : عید غدیر عید امامت و ولایت است و از مهمترین اعیاد مذهبی مسلمانان می باشد.

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا در جلسه هم اندیشی و هم افزایی نهادهای مسئول در بزرگداشت هرچه با شکوه عید غدیر خم  اظهارداشت : عید غدیر عید امامت و ولایت است که باید با برنامه ریزی مناسب، مراسم شایسته ای دراین روز در شهرستان برگزار شود.

ایشان باتاکید برهمکاری ادارات در اجرای برنامه های روز عید غدیر افزود : فضاسازی و آذین بندی ادارات و اماکن و معابر عمومی متناسب با عید غدیر و برپایی ایستگاههای صلواتی  دردستور کار  ادارات شهرستان قرارگیرد.
فرماندار شهرستان تصریح کرد : مراسم جشن بزرگ عید غدیر باهمکاری تمام ادارات و به صورت منسجم و برنامه ریزی شده با اجرای برنامه های فرهنگی وهنری متنوع و با درنظر گرفتن جوایز در شهرستان برگزار شود.
وی خاطرنشان کرد : زیارت پرِچم متبرک گنبد امیرالمومنین علیه السلام و برگزاری پیاده روی خانوادگی مسجد تاحرم از دیگر برنامه های شهرستان در روز عید سعید غدیر خواهدبود.
امام جمعه شهرستان درادامه این جلسه گفت : عید سعید غدیر از اعیاد مبارک و ویژه مسلمانان است که ائمه اطهار ع مسلمانان را دراین روز به برگزاری جشن و شادمانی سفارش کرده اند.
حجت الاسلام فاطمی نسب افزود : عید غدیر عید اسلام است چون دراین روز دین اسلام و رسالت پیامبر ص کامل می شود.

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های عید سعید غدیر با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولین ادارات ونهادهای سرپلذهاب در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها