23. مرداد 1398 - 9:42   |   کد مطلب: 221527
بازی دراز1404: مدیر آبفار استان در معیت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از پروژه های دردست اقدام حوزه آبرسانی مناطق روستایی بازدید کردند.

به گزارش بازی دراز، مدیر عامل آبفار استان و دکتر تجری در این بازدید برلزوم تسریع اتمام پروژه ها و رفع مشکلات مردم تاکید کردند.

تجری در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : باتوجه به مشکلات حوزه آب روستاهای دشت ذهاب ، بشیوه وپاطاق و قلعه شاهین و سرقلعه و جگیران باحضور مدیر آبفار استان بازدید میدانی از این مناطق بعمل آمد .
وی افزود : بخشی از این مشکلات به دلیل وجود معارضات شخصی  بود که با تلاش بزرگان برطرف شد.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت : مردم در این گرمای طاقت فرسا با کمبود آب مواجه شده و و در مشقت وسختی هستند که لازم هرچه سریعتر مشکلات کم آبی آنها برطرف شود.
وی افزود : نقاط ضعف در پروژه های آبرسانی روستایی شناسایی شده که در ادامه باتلاش مجموعه آبفار استان انجام خواهدشد.

مدیرعامل آبفار استان درادامه اظهارداشت : مجتمع نوشیروان دارای معارض اجتماعی بود که باپیگیری دکتر تجری رفع شد وپیمانکار مجددا کار خودرا ادامه خواهدداد
مهندس شوهانی ادامه داد : مجتمع سرقلعه و جگیران تا ۱۵ شهریور فاز اول آن اتمام خواهدیافت و فاز دوم آن نیز با برگزاری مناقصه به پیمانکار واگذار خواهد شد.
وی افزود : مجتمع تپانی نیز بخشی از لوله آن فرسوده بود که دستور تعویض آن صادر واز همین امروز عملیات تعویض لوله آغاز شد.
شوهانی تصریح کرد : در مجتمع رضالک نیز معارض آن برطرف شده و تا دهه فجر امسال به بهره برداری خواهدرسید .
وی در پایان افزود : بخشی از این پروژه ها از محل صندوق توسعه ملی و بخشی دیگر از محل اعتبارات مرحله دوم زلزله هزینه خواهد شد تا هیچ مشکل کم آبی و بی آبی در شهرستان سرپلذهاب وجود نداشته باشد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها