پربازدیدترین ها

کد خبر: 221517 ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲

نماینده مردم سرپلذهاب، کیلانغرب و قصرشیرین در مجلس شواری اسلامی :

خبرنگار نقش مهمی در پرسشگری مردم و مطالبه گر کردن آنها دارد /از ظرفیتهای رسانه در جهت پیشرفت منطقه استفاده شود

بازی دراز 1404 : نماینده مردم سرپلذهاب، کیلانغرب و قصرشیرین در مجلس شواری اسلامی گفت : خبرنگار نقش مهمی در پرسشگری مردم و مطالبه گر کردن آنها دارد و باید از ظرفیتهای رسانه در جهت پیشرفت منطقه استفاده کرد.

خبرنگار نقش مهمی در پرسشگری مردم و مطالبه گر کردن آنها دارد /از ظرفیتهای رسانه در جهت پیشرفت منطقه استفاده شود

به گزارش بازی دراز، دکتر فرهاد تجری در جمع خبرنگاران شهرستان ضمن تبریک روز خبرنگار و عید سعید قربان اظهارداشت : ابزار رسانه بیشترین قدرت را در جامعه امروز دارد و می تواند مشکلات و مطالبات مردم را پیگیری کند . 


وی افزود : خبرنگاران با کمترین درآمد به اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم می پردازند و در برخی مواقع هم هزینه هایی را پرداخت می کنند ولی دست از کار روشنگری واطلاع رسانی خود نمی کشند.
 نائب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اذعان داشت : روشنگری خبرنگاران نقش مهمی در اطلاح جامعه داردو اگر این اطلاع رسانی و روشنگری بدون اغراض باشد هم منشا تحول و پیشرفت وهم منشا اصلاح جامعه می شود.
ایشان درادامه به منطقه آزاد تجاری قصرشیرین اشاره کرد و گفت : تمام استانهای مرزی کشور در لایحه ارسالی دولت به مجلس ساحب مناطق آزاد تجاری می شدند و فقط کرمانشاه فاقد منطقه آزاد بود که در سفر رئیس جمهور به کرمانشاه توسط مجمع نمایندگان استان مطرح و بوسیله مردم مطالبه گردید و درنهایت دولت بااین خواسته عمومی مردم موافقت کرد که نقش رسانه ها در بازتاب این مطالبه بحق مردم بسیار تاثیرگذار بود.
نماینده مردم حوزه انتخابیه قصر شیرین در مجلس شورای اسلامی در آیین نکوداشت روز خبرنگار و دیدار عیدانه با اصحاب رسانه از جمعی از خبرنگاران شهرستان های سرپل ذهاب گیلانغرب و قصر شیرین تقدیر کرد.