پربازدیدترین ها

کد خبر: 221495 ۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰

رئیس اداره دامپزشکی سرپل ذهاب خبرداد:

آمادگی دامپزشکی سرپل ذهاب برای ارائه خدمات رایگان و معاینه دام های ذبح شده در روز عید قربان

بازی دراز1404:رییس شبکه دامپزشکی سرپل ذهاب گفت: طبق سنوات گذشته در آستانه عید سعید قربان تشدید و نظارتهای بهداشتی در روزهای منتهی به عید سعید قربان بیشتر می‌شود و درروز عید قربان کشتارگاه شهرستان آمادگی ارائه خدمات رایگان و ذبح شرعی دام را نیز دارد.

آمادگی دامپزشکی سرپل ذهاب برای ارائه خدمات رایگان و معاینه دام های ذبح شده در روز عید قربان

به گزارش بازی دراز، حمید کریمی در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص تمهیدات اندیشیده شده در آستانه عید سعید قربان، گفت: طبق سنوات گذشته در آستانه عید سعید قربان تشدید و نظارتهای بهداشتی در روزهای منتهی به عید سعید قربان بیشتر می‌شود و درروز عید قربان کشتارگاه شهرستان آمادگی ارائه خدمات رایگان و ذبح شرعی دام را نیز دارد.

وی افزود: نظارت دامپزشکی برای سلامت دام‌های مصرفی در عید قربان در دو بخش نظارت بر ذبح شرعی و بهداشتی و خرید دام زنده انجام می شود و به منظور فروش دام سالم و بهداشتی در روز عید قربان با کنترل و نظارت بازرسان و دامپزشکان فنی و بهداشتی، بر نحوه عرضه و فروش دام زنده نظارت می شود.

رئیس دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب تصریح کرد: مردم از خرید گوشت قرمز فاقد مهر بهداشتی دامپزشکی خودداری کنند چرا که گوشت های ممهور به مهر دامپزشکی پس از عبور از چرخه نظارتی دامپزشکی وارد بازار مصرف می شود.