18. مرداد 1398 - 15:21   |   کد مطلب: 221459
بازی دراز۱۴۰۴:امام جمعه باتاکید بر لزوم روشنگری و بیان موفقیت و پیشرفتهای نظام در جامعه گفت : دشمنان انقلاب به دنبال ترویج ناکارآمدی نظام و برجسته کردن مشکلات کشور هستند تا مردم را از انقلاب مایوس کنند.

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان ضمن تسلیت شهادت امام محمدباقر(ع) اظهارداشت : امام باقر علیه السلام در کلام امام خمینی (ره) بالاترین شخصیت تاریخ است که کسی جز خداوند تبارک وتعالی ، رسول خدا(ص) و ائمه اطهار (ع) مقام و منزلت ایشان را درک نکرده اند .
وی افزود : پیامبر مهر ورحمت در حدیثی خطاب به جابرابن عبداله انصاری می فرماید ای جابر تودرآینده فرزندم محمد که پسر علی پسرحسین پسر امیرالمومنین است را خواهی دید همو که در تورات به باقر معروف است پس هنگامی که اورا دیدی سلام مرا به او برسان.
ایشان بابیان اینکه از امام ششم شیعیان در کتاب تورات با عنوان باقر یاد شده است ادامه داد : اینکه خداوند در ۲هزار و۶۰۰ سال پیش وعده ظهور امام باقر علیه السلام را به بنی اسرائیل داده است به دلیل رفتار شناسی بخشی از عالمان یهود در تحریف و کتمان دینی و اختلاط حق و باطل و نقش بسیار مهم امان باقر ع در تمایز حق و باطل از یکدیگر است .
خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد : برخی از عالمان یهود بااینکه حق و باطل را ازهم تشخیص می دادند اما آنرا با هم اختلاط می کردند و خداوند در قرآن کریم در این خصوص آنهارا مورد خطاب قرارداده و توبیخ می کند.
فاطمی نسب ادامه داد: یکی از اصلی ترین عوامل استیلا و تسلط شیطان و طاغوت در جوامع بشری همین اختلاط و التقاط حق و باطل و عدم تشخیص این دو از یکدیگر است.
وی اذعان داشت : امام باقر علیه السلام نقش بسیار مهمی در تمایز حق از باطل دارد ودراین باره می فرماید : حق در حالیکه باطل آنرا درشکم خود گرفته بود مرا به کمک طلبید و من پهلوی باطل را شکافته و حق را از میان پرده های شکم باطل در آوردم و پس از آن حق که پوشیده بود آشکارو منتشر شد .
ایشان بابیان اینکه طاغوت زمان امروز به دنبال اختلاط حق و باطل است ادامه داد : انقلاب اسلامی که ثمره خون شهدای راه حق و حقیقت است امروز مورد هجمه تبلیغاتی دشمنان مستکبر قرارگرفته که بدنبال کتمان کردن واقعیتهای انقلاب و رشد وحرکت رو به جلوی نظام هستند و ما وظیفه داریم با تاسی از امام باقر علیه السلام واقعیتهای اصلی جامعه را برای مردم بازگو کنیم.
امام جمعه شهرستان اذعان داشت : انقلاب اسلامی همواره ازروزهای ابتدای پیروزی مورد تحریم و تهدید دشمنان بوده و نظام جمهوری اسلامی درسایه این تهدیدات توانسته دردنیا حرفی برای گفتن داشته باشد و امروز کارآمدترین نظام در جهان است که تحت هدایت ولایت فقیه در طوفانها و تهدیدات به حرکت روبه جلوی خود ادامه می دهد.
وی افزود : مشکلات اقتصادی و معیشتی در کشور وجود دارد و کسی منکر آن نیست و اگر مسئولین همین گونه با مدیریت جهادی وانقلابی حرکت کنند قطعا بر مشکلات فائق خواهند شد. ایسان بابیان اینکه مشکلات اروپا وآمریکا به مراتب بیشتر از مشکلات ایران است ولی با روشهای تبلیغاتی به دنبال وارونه نشان دادن وضعیت خود هستندادامه داد: ما امروز هیمنه دشمن را درهم شکستیم و از نیروهای نظامی گرفته تا مسئولین دولتی به دنبال تقابل و ایستادگی در برابر دشمن هستند و پوزه آنها را به خاک مالیده اند وقطعا پیروزی نظام نزدیک است.

ایشان درادامه به عید قربان و روزعرفه اشاره کرد و گفت : در شب عرفه اعمال صالح معادل ۱۷۰ سال اطاعت و عبادت است و پیامبر ص در این رابطه می فرمایند : خداوند در هیچ روزی به اندازه روزعرفه بندگان خودرا از آتش جهنم آزاد نمی کند و در میان گناهان گناهانی است که جز در عرفات بخشیده نمی شود.
وی ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر اذعان داشت : کسانی که تمکن مالی دارند هوای قشر مستضعف شهرستان را داشته باشند و نهادهای حمایتی کمیته امداد و بهزیستی را یاری رسانند.

فاطمی نسب با اشاره به سالروز پیروزی جبهه مقاومت در جنگ ۳۳ روزه اظهارداشت: جنگ ۳۳ روزه بزرگترین درسی بود که حزب الله لبنان به دشمنان داد و رژیم تا دندان مسلح صهیونیستی را در برابر جبهه مقاومت به زانو درآورد .

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها