پربازدیدترین ها

کد خبر: 221446 ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۶

معاون عمرانی فرماندار شهرستان سرپلذهاب:

سند اجرایی اشتغال یک طرح جامع برای رفع بیکاری است / لزوم برنامه ریزی مناسب در جهت جذب ۱۰۰درصدی اعتبارات سند اشتغال

بازی دراز1404: معاون عمرانی فرماندار شهرستان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم برنامه ریزی مناسب در جهت جذب ۱۰۰درصدی اعتبارات سند اشتغال گفت : سند اجرایی اشتغال یک طرح جامع و کامل برای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری شهرستان است.

سند اجرایی اشتغال یک طرح جامع برای رفع بیکاری است / لزوم برنامه ریزی مناسب در جهت جذب ۱۰۰درصدی اعتبارات سند اشتغال

به گزارش بازی دراز، عبدالهی در جلسه کمیته اشتغال شهرستان اظهارداشت : سند اجرایی اشتغال شهرستان یک طرح جامعه و کامل و بااعتبارات مناسب است که می تواند نقش مهمی در ایجاد اشتغال و کاهش آمار بیکاری شهرستان داشته باشد.

وی افزود : این سند برای اجرا به دستگاههای اجرایی مختلف شهرستان ابلاغ می شود تا هر نهادی با برنامه ریزی مناسب در جهت جذب اعتبارات و ایجاد اشتغال برابر سقف ابلاغی اقدام نماید.
معاون عمرانی فرماندار شهرستان اذعان کرد : استان کرمانشاه در رتبه اول بیکاری کشور قراردارد واین سند با نگاه به وضعیت استان ودرجهت کاهش رتبه استان تنظیم شده و چشم انداز آن کاهش حداقل سه پله ای رتبه بیکاری استان می باشد.
رئیس اداره کار شهرستان درادامه گفت : سند اجرایی اشتغال یک سند جامع برای ایجاد اشتغال و رفع مشکلات بیکاری شهرستان است که امیدواریم تمام اعتبارات آن جذب شود.
قادری از برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر کشورو شرکت کارآفرینان نمونه شهرستان در این جشنواره خبرداد.

جلسه کمیته اشتغال شهرستان با حضور معاون عمرانی فرماندار و اعضای کمیته اشتغال سرپلذهاب در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.