14. مرداد 1398 - 11:19   |   کد مطلب: 221404
رئیس ستاد و معاون اجرایی نیروی پدافند هوایی گفت: اگر امروز دشمن در مقابل اراده پولادین فرزندان این سرزمین عاجز مانده، به دلیل مولفه‌های قدرت بازدارندگی است که ایران اسلامی به اتکا قدرت درون‌زای نیروهای مسلح و به‌ویژه نیروی پدافند هوایی بدست آورده است.

به گزارش بازی دراز، 

 امیر سرتیپ دوم ابوالفضل سپهری رئیس ستاد و معاون اجرایی نیروی پدافند هوایی در مراسم صبحگاه این نیرو در جمع فرماندهان و کارکنان این ستاد گفت: مقاومت و ایستادگی در برابر توطئه ها، دشمن را به این نتیجه رسانده است که هرگونه حماقتی هزینه های زیادی را در بر خواهد داشت و خوب می داند آمادگی رزمی دفاعی ما قابل آزمودن نیست و قطعا اولین اشتباه آنها، آخرین اشتباه‌شان خواهد بود.

وی افزود: واهمه و بیم دشمن از اقدام نظامی علیه کشورمان، حاصل تجربه سه هزار روز ایثار، ایستادگی و استقامت امت قهرمان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس است.

امیر سپهری تصریح کرد: اگر امروز دشمن در مقابل اراده پولادین فرزندان این سرزمین عاجز مانده است، به دلیل مولفه‌های قدرت بازدارندگی است که ایران اسلامی به اتکا قدرت درون‌زای نیروهای مسلح و به ویژه نیروی پدافند هوایی بدست آورده است.

رئیس ستاد و معاون اجرایی نیروی پدافند هوایی در پایان اظهار کرد: بدانید که دشمن ما، دشمن انرژی اتمی ما نیست؛ دشمن نحوه رعایت حقوق بشر ما نیست، دشمن داشتن یا نداشتن موشک و تجهیزات ما نیست؛ دشمن ما دشمن باورهای ماست، دشمن فرهنگ شیعی، خروش حسینی و انتظار مهدوی ماست و تا مادامی که بر این باور باشیم این دشمنی ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها