9. مرداد 1398 - 13:53   |   کد مطلب: 221366
بازی دراز1404: حافظ ناظری استاد برجسته موسیقی سنتی ایران در بین مددجویان بهزیستی شهرستان‌ سرپل ذهاب حضور یافت.

به گزارش بازی دراز، این هنرمند خَیّر در این مراسم کمک مالی خود به 400 خانواده مددجویان تحت پوشش بهزیستی ثلاث باباجانی و سرپل ذهاب را اهداء کرد. این اقدام هشتم مردادماه همزمان با سالروز تولد این هنرمند ارزشمند ایرانی انجام شد. 

استاد حافظ ناظری نیز در جمع مددجویان بهزیستی شهرستان ثلاث باباجانی اظهار داشت: افتخار می کنم به عنوان یک ایرانی کُردزبان در بین شما عزیزان هستم .

وی افزود: مردم ایران همگی در زلزله همراه مردم شهرستان های زلزله زده بودند و امیدوارم بتوانم با تمام توان خدمتگزار مردم باشم.

استاد ناظری، ابراز امیدواری کرد که بتوانیم در کنار یکدیگر زیبایی زندگی را بدون دغدغه جشن بگیریم.

حافظ ناظری استاد موسیقی سنتی ایران زمین همچنین با حضور در اداره بهزیستی سرپل ذهاب با مددجویان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار گفت: خوشحالم که در بین شما عزیزان هستم و حضور من برای اولین بار نیست و تمام تلاشم برای کمک به شما خواهد بود.

شهاب حسینی معاون پشتیبانی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه در جمع مددجویان بهزیستی سرپل ذهاب در حضور حافظ ناظری استاد موسیقی ایران زمین اظهار داشت: اولویت اصلی سازمان بهزیستی ساماندهی وضعیت مسکن افراد دارای خانواده های دومعلول و بالاتر است که خوشبختانه با استفاده از ظرفیت خیرین و رایزنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه موفق شدیم برای خانه دارشدن تعدادی از خانواده های این مددجویان اعتبار ساخت را دریافت کنیم.

معاون پشتیبانی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه همچنین از افزایش ۲۰ درصدی مستمری مددجویان تحت پوشش خبر داد و گفت: کمک معیشت زندگی به مددجویان پشت نوبتی بهزیستی استان نیز به زودی پرداخت می شود.

حسینی با اشاره به اعتبارات محدود بهزیستی برای کمک به مددجویان، افزود: چشم به راه کمک خیرینی همچون استاد ناظری هستیم که بتوانیم با برنامه ریزی‌های لازم گوشه ای از مشکلات مددجویان را برطرف کنیم.

این مسئول از وجود پنج هزار مددجو تحت پوشش بهزیستی سرپل ذهاب خبر داد.

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها