پربازدیدترین ها

کد خبر: 221363 ۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹

مدیربازرسی و نظارت اتاق اصناف سرپل ذهاب خبر داد :

11واحد صنفی فاقد پروانه کسب در شهرستان پلمپ شد

بازی دراز 1404 : مدیربازرسی و نظارت اتاق اصناف سرپل ذهاب از پلمپ 11 واحد متخلف درشهرستان خبر داد و افزود: این واحدها فاقد پروانه کسب بودند.

11واحد صنفی فاقد پروانه کسب در شهرستان پلمپ شد

به گزارش بازی دراز، 

صادق عباسیان در کفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: بازرسان  اتاق اصناف شهرستان با همکاری مأموران اداره نظارت بر اماكن عمومي انتظامي شهرستان در اجراي طرح برخورد با واحدهاي صنفي فاقد پروانه كسب و پايبندي اصناف به قوانين و ضوابط ابلاغي طرح تشديد كنترل و نظارت بر واحدهاي صنفي سطح شهر را اجرا كردند.

وی افزود: در اجراي ساماندهي اماكن بازرسان اين صنف با همکاری مأموران اداره نظارت بر اماكن عمومي انتظامي شهرستان به شناسايي واحدهاي صنفي فاقد مجوز پرداختند كه 11 واحد غيرمجاز شناسايي و تعطيل شد.

مدیربازرسی ونظارت اتاق اصناف شهرستان گفت: این واحدها پس از اجرای مراحل قانونی و دریافت پروانه کسب فک پلمپ خواهند شد.

وی تصریح کرد: متقاضیان پروانه کسب قبل از هرگونه اقدامی برای راه اندازی کسب و کار به اتحادیه های مربوطه مراجعه و در صورت واجد شرایط بودن نسبت به دریافت پروانه کسب اقدام نمایند که در غیر این صورت با اعمال قانون متوجه خساراتی خواهند شد که به عهده خودشان می باشد.

وی با بیان اینکه به 120 واحد صنفی بدون پروانه هم اخطارهای لازم داده شده است گفت: از این‌ پس اتاق اصناف با همکاری نیروی انتظامی با جدیت بیشتری در این زمینه وارد عمل می شود.

عباسیان گفت: سه هزار و 400 واحد صنفی در 16 اتحادیه صنفی ساماندهی شده و فعالیت می کنند.

مدیربازرسی ونظارت اتاق اصناف سرپل ذهاب از مردم خواست، هرگونه تخلف اقتصادی و صنفی مشاهده شده را از طریق شماره ۱۲۴ به اطلاع اداره صنعت، معدن و تجارت یا اتاق اصناف شهرستان برسانند تا نسبت به برخورد با آنها اقدام شود.