6. مرداد 1398 - 9:20   |   کد مطلب: 221335
بازی دراز 1404 : کمپین "نه-به-بازپرداخت-وام-زلزله-زدگان-استان-کرمانشاه" باتلاش فعالین فرهنگی در شهرستان سرپلذهاب راه اندازی شد.

به گزارش بازی دراز،  کمپین "نه-به-بازپرداخت-وام-زلزله-زدگان-استان-کرمانشاه" باهدف درخواست عدم بازپس گیری وامها و تسهیلات پرداختی به زلزله زدگان استان از دولت تدبیر و امید در شهرستان سرپلذهاب راه اندازی شده است.

این کمپین چندروزی است که کار خودرا در فضای مجازی آغاز کرده و به سرعت در حالی عضوگیری است و توده های مختلف مردم و چهره های سرشناس و فعالین فرهنگی در حال پیوستن به این کمپین هستند.

این کمپین تاکنون بیش از 27 هزار عضو و امضاء جمع آوری کرده است و بانیان آن که از فعالین فرهنگی استان هستند قصد دارند این مطالبه مهم مردم زلزله زده استان را بصورت یک طومار به دفتر نهاد ریاست جمهوری برای بررسی و پیگیری آن ارسال نمایند.

بانیان کمپین اعتقاد دارند که مردم زلزله زده استان سرمایه و دارایی خودرا در زلزله ازدست داده و تورم وگرانی بازار خصوصا در بخش مصالح ساختمانی آنچنان بر مردم فشار وارد کرده که تمام توان خودرا برای ساخت واحد مسکونی تخریب شده خویش گذاشته ودیگر توان بازپرداخت وامها و تسهیلات پرداختی از سوی دولت را ندارند.

این افراد همچنین عنوان کرده اند که یک نسخه از طومار را نیز برای مجلس شورای اسلامی ارسال خواهند نموئ تا نمایندگان ووکلای ملت در مجلس این مطالبه مهم زلزله زدگان را پیگیری نمایند.

باید دید که آیا این کمپین می تواند مطالبه مهم مردم زلزله زده استان را محقق کند...

 

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 
لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها