29. تير 1398 - 12:34   |   کد مطلب: 221247
بازی دراز1404: استاندار استان کرمانشاه گفت : زلزله درمناطق روستایی تبدیل به فرصت شد و بیش از ۴ هزار و ۲۰۰ مسکن روستایی به مناطق زلزله زده استان اضافه شده است.

به گزارش بازی دراز، مهندس هوشنگ بازوند در حاشیه افتتاح ۲هزارمین واحدمسکونی مددجویان به خبرنگار ما گفت : ۲هزارمین واحد مسکونی مددجویان افتتاح شد و تا امروز بیش از ۹۵ درصد کاربازسازی واحدهای مسکونی مددجویان بهزیستی به اتمام رسیده و با تلاش و پیگیریهای مستمر تا پایان شهریور کاملا پایان خواهدیافت .
ایشان بااشاره به روند بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه تصریح کرد : ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار به تازگی برای زیرساختهای استان اختصاص یافته است که باتوجه به اعتبار موجود قبلی می توان گفت که تا ۹۵ درصد زیرساختهای استان را تکمیل خواهد کرد.
وی بابیان اینکه زلزله در مناطق روستایی تبدیل به فرصت شد ادامه داد : در مناطق روستایی باتوجه به فرصت سازی ایجاد شده امروز تعداد ۶هزار و۷۸ واحد مسکونی نسبت به قبل از زلزله  اضافه شده است.
استاندار کرمانشاه تصریح کرد : ۹۴ درصد بازسازی در مناطق روستایی به اتمام رسیده و ۴هزار و۲۰۰ واحد باقیمانده نیزکه بیشتر مربوط به برنامه فرصت سازی برای بهسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی است از پیشرفت مناسبی برخوردار است و فرمانداران و بنیاد مسکن موظف شده اند که تا پایان شهریور ماه کار بازسازی در روستاها را به اتمام برسانند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها