29. تير 1398 - 11:57   |   کد مطلب: 221245
بازی دراز1404: مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: خیرین نقش مهمی در بازسازی واحدهای مسکونی مددجویان بهزیستی داشتند و امروز جشن تکمیل و واگذاری ۲هزارمین مسکن مددجویی برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، رضوان مدنی اظهارداشت: زلزله اتفاق بدی بود که ۹ شهرستان استان کرمانشاه را درگیر کرد و دوشهرستان سرپلذهاب و ثلاث باباجانی آسیب بسیاری دیدند.
وی افزود: دراین زلزله واحدهای مسکونی بسیاری تخریب شد که از این مجموع تعداد ۲ هزار و ۵۹۰ واحد مسکونی مربوط به مددجویان محروم تحت پوشش بهزیستی بودند.
مدیرکل بهزیستی استان اذعان داست: باتدبیر استاندار و همت یایر مسئولین دستگاه‌های مختلف یک کار جهادی برای بازسازی منازل تخریب شده مددجویان بهزیستی آغاز شد و بحمدالله امروز جشن تکمیل و واگذاری ۲ هزارمین واحد مسکونی برگزار گردید.
ایشان بابیان اینکه ۲ هزار و۶۶ واحد در مناطق روستایی استان بود تصریح کرد: مشارکت‌های مردمی نقش مهمی در حمایت از جامعه هدف بهزیستی دارد و در این بازسازی‌ها نیز به یاری بهزیستی آمده و درکناراستانداری، سازمان هدفمندی یارانه‌ها، بنیاد مسکن، قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران و سایر دستگاه‌ها خدمت شایانی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی انجام دادند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها