29. تير 1398 - 11:49   |   کد مطلب: 221244
بازی دراز 1404: نماینده مردم سرپلذهاب در مجلس شواری اسلامی گفت : خدمت به زلزله زدگان یکی از جلوه های زیبای خدمتگزاری به مردم است که بعنوان یک نماد از مدیریت انقلابی و عمل جهادی در خدمت به مردم تبدیل شده است.

به گزارش بازی دراز،  دکتر تجری ، اظهارداشت : یکی از جلوه های زیبای خدمتگزاری همین خدمت مسئولین در مناطق زلزله زده ومحروم شهرستان سرپلذهاب بود که بعنوان یک الگو ونماد از مدیریت انقلابی و عمل جهادی در خدمت رسانی به مردم تبدیل شده است.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: خدمت رسانی به مردم امروز منتج به تکمیل وواگذاری ۲هزارمین مسکن بازسازی شده به مددجویان بهزیستی شهرستان شده است و امروز شاهد به ثمر نشستن تلاشهای بهزیستی در خدمت به جامعه هدف خود هستیم.
وی افزود : کمیته امداد و بهزیستی تلاشهای بسیاری برای خدمت به مددجویان تحت حمایت خود در مناطق محروم و زلزله زده شهرستان داشتند که قابل تقدیر است.
نائب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : جمع شدن ستادهای معین بنیاد مسکن استانهای مختلف و بحث آهن آلات و سیمان رایگان برای کسانی که هنوز به ساخت وساز واحدهای مسکونی خود ورود نکرده اند مهمترین نگرانی این بخش از مردم است که امیدواریم با یک برنامه ریزی دقیق و منسجم توسط استاندار و بنیاد مسکن استان تاپایان بازسازی مردم زلزله زده شهرستان آرامش خاطر داشته و با قدرت بازسازی منازل خودرا تکمیل کنند.
ایشان بااشاره به مشکل کم آبی در شهرستان اذعان داشت : تمام مناطق و بخشهای مختلف شهرستان امروز درگیر مشکلات کم آبی هستند و بسیاری از مردم روستایی ازاین بابت دچار سختی و مشقت هستند.
وی خاطرنشان کرد : امسال باوجود بارشهای بسیار مشکل کم آبی در شهرستان وجود ندارد اما مشکلات موجود در شبکه و سیستم های لوله کشی آب ، عدم وجود منابع و امکانات لازم و سوء مدیریت ها باعث کم آبی خصوثا در مناطق روستایی شده است که برای رفع آن نیازمند تامین اعتبارات لازم جهت ترمیم شبکه های آبرسانی هستیم.
تجری تخریب آسفالت راهها و جاده های مواصلاتی شهرستان را ازدیگر مشکلات مردم دانست و عنوان داشت : زلزله و سیل باعث تخریب آسفالت بسیاری از راهها و جاده های مواثلاتی شهریتان سده است که امیدواریم با نگاه ویژه استاندار اعتبار لازم جهت روکش و ترمیم آسفالت راهها فراهم شود.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها