28. تير 1398 - 15:19   |   کد مطلب: 221235
بازی دراز۱۴۰۴:امام جمعه موقت شهرستان سرپلذهاب گفت :جوانان باید به آینده کشور ونظام امیدوار باشند لذا ناامیدکردن مردم از آینده انقلاب اسلامی همسو شدن با دشمنان انقلاب است.

به گزارش بازی دراز، 

حجت الاسلام عسکری در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان بااشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع ائمه جمعه کشور اظهارداشت : رهبرانقلاب دراین دیدار برنامه زوم سلوک و رفتار مردمی ائمه جمعه تاکید کرد و نماز جمعه را امری بسیار مهم و تامین کننده نیاز جامعه به ذکر و اجتماع و همدلی و زمینه‌ساز استقرار گفتمان های عالی و بصیرت بخش دانستند.
ایشان بابیان اینکه رهبر انقلاب ائمه جمعه را از ناامید کردن جوانان بر حذر داشتند ادامه داد :برخی در مدارس دانشگاه ها و حتی در محیط های کسب و کار به گونه ای صحبت می کنند که جوان از آینده کشور ناامید می‌شود ناامیدکردن جوان یعنی گرفتن فرصت و قدرت عنصر جوان از کشور و جامعه اسلامی و این خود یک منکر است.
وی اذعان داشت : ناامید کردن جوانان از آینده کشور یعنی همسو شدن با دشمنان در ناامید کردن مردم و جوانان از انقلاب اسلامی و رهبری و لذا ما باید مراقب بوده و به نسل جوان آگاهی کامل و قدرت خود نشان دادن را بدهیم و چشم دشمنان داخلی و خارجی را کور کرده و آنها را ناامید کنیم.
خطیب موقت جمعه شهرستان تصریح کرد : اگر ائمه جمعه وظیفه خود را به درستی انجام داده و امید آفرینی در جامعه را افزایش دادند باعث می شود که افراد تملق خاطر بالایی به نظام خود پیدا کنند و زمانی که افراد جامعه امیدوار باشند همه ظرفیت های فردی و اجتماعی جامع رشد می کند.
عسکری اذعان داشت : افزایش امید در جامعه دشمنان را در جنگ نرم ناکام گذاشته و باعث رشد و افزایش خلاقیت و نوآوری می شود.
ایشان در ادامه وی با بیان اینکه تاکید دیگر رهبر انقلاب در تقویت نگاه و روحیه انقلابی و عمل جهادی بود اذعان داشت: روحیه انقلابی و عمل جهادی باید سرلوحه کارهای نیروهای انقلاب و نظام و دلسوزان انقلاب باشد زیر باعث پیشرفت و تکامل کشور می شود و هر گونه کوتاه آمدن از این مواضع نه فقط به ضرر انقلاب بلکه به ضرر ملت کشور و آینده ایران اسلامی خواهد بود.
وی ادامه داد : حمایت از جریان انقلابی باعث ماندگاری انقلاب اسلامی، افزایش کارآمدی نظام اسلامی ،جلوگیری از مخاطرات ناشی از کاهش روحیه انقلابی ، شتاب در روند پیشرفت کشور ، فاصله گرفتن از سستی و بی عملی و رشد فرهنگ خدمت بدون منت خواهد شد.
امام جمعه موقت شهرستان در ادامه تصریح کرد دشمن بداند که امنیت کشور خط قرمز نظام جمهوری اسلامی ایران است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درپی برخی تحرکات ضد امنیتی گروهک‌های تروریستی ضد انقلاب نشان داد که امنیت برای حافظان امنیت ایران خط قرمز بوده و اجازه هیچ گونه تعرضی را به هیچکس نخواهند داد.
عسکری با اشاره به سالروز تاسیس نهاد شورای نگهبان به دستور حضرت امام اظهار داشت شورای نگهبان یک مرکز اساسی و حیاتی برای اداره کشور و جهت گیری صحیح است.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها