23. تير 1398 - 10:05   |   کد مطلب: 221208
رئیس گشت‌های سیار تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: با آموزشگاه‌های فاقد مجوز در استان برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش بازی دراز، 

 در راستای نظارت بر آموزشگاه‌های استان کرمانشاه کارگروهی متشکل از تعزیرات حکومتی، نمایندگانی از دادستانی، انجمن صنفی آموزشگاه‌ها، آموزش و پرورش، سازمان صمت و اماکن نیروی انتظامی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه با تشکیل این کارگروه تخلفات احتمالی آموزشگاه‌ها رصد خواهد شد افزود: این کارگروه فعالیت خود را از هفته گذشته آغاز کرده است.

رئیس گشت‌های سیار تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه بیان کرد: هدف از تشکیل این کارگروه برخورد قانونی و تعطیل کردن آموزشگاه‌های غیر مجاز است همچنین بحث میزان شهریه‌های دریافتی نیز در دستور کار قرار دارد.

این مسئول بیان داشت: گشت‌های مشترک در این راستا هر هفته انجام خواهد شد و بر همین مبنا آموزشگاه‌هایی که به صورت غیرقانونی، زیرزمینی و بدون مجوز در حال فعالیت هستند در اسرع وقت نسبت به اخذ مجوز از مراجع ذی‌ربط اقدام کنند زیرا به طور جدی با موارد فاقد مجوز برخورد خواهد شد.

فهیمی گفت: در نخستین بازرسی به عمل آمده از آموزشگاه‌ها که هفته گذشته انجام شد به یک آموزشگاه ۱۰ روز مهلت برای ارائه مجوز داده شد زیرا وی در محل دیگری نیز آموزشگاه داشته که دارای مجوز بوده اما در هنگام بازرسی از آموزشگاه دیگر خود موفق به ارائه مجوز شد.

وی عنوان کرد: شمار آموزشگاه‌های فاقد مجوز در کرمانشاه بالا است حتی برخی از آموزشگاه‌ها خود نسبت به صدور مجوز جعلی برای خود اقدام می‌کنند بنابراین توصیه می‌شود خانواده‌ها هنگام ثبت نام فرزندان خود در آموزشگاه‌ها به قانونی بودن مجوز این مراکز توجه کنند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها