21. تير 1398 - 13:14   |   کد مطلب: 221168
بازی دراز1404: کاروان زیر سایه خورشید در ادامه حرکت خود برای حضور در شهرستانهای استان کرمانشاه امروز جمعه ۲۱ تیرماه به شهرستان سرپلذهاب رسید .

به گزارش بازی دراز، خدام حرم رضوی همزمان با دهه کرامت ودر آستانه میلاد با سعادت امام رضا (ع) درابتدای سفر به شهرستان سرپلذهاب وارد رویتای آینه از توابع بخش مرکزی ، دستان بشیوه و پاطاق شده و مورد استقبال گرم و باسکوه مردم روستاهای آن منطقه قرار گرفت .

تبرک جستن مردم روستای آینه و اهالی آن منطقه به پرچم مقدس و متبرک به ضریح قدسی امام هستم برنام کاروان زیر سایه خورشید در رویتای آینه بود.

خادمان و سفیران اهل بیت (ع) در قالب کاروان زیر سایه خورشید به همراه پرچم متبرک به ضریح قدسی آن حضرت سپس با حرکت به سمت شهر سرپلذهاب در چهارراه احمد ابن اسحاق ره مورد استقبال گرم مردم و مسئولین سهرستان قرارگرفته و فضای شهر را با عطر شمیم حرم رضوی عطرآگین کرد.
کاروان زیر سایه خورشید به همراه مردم و مسئولین به سمت مصلای نماز جمعه شهریتان حرکت و با حضور در محل مصلای نماز در میان محبان اهل بیت عصمت وطهارت قرارگرفته و مردم توانستند به مرچم مقدس رضوی متبرک شوند.
ادای احترام به مفام شامخ شهدای شهرستان در مزار شهداء و حضور در بیت شهدای عظیم السان شهرستان از دیگر برنامه های حضور کاروان زیر سایه خورشید در شهرستان سرپلذهاب بود .

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها