20. تير 1398 - 10:06   |   کد مطلب: 221163
بازی دراز1404: فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب باتاکید بر لزوم تعامل پلیس و بسیج در برقراری امنیت فراگیر شهرستان گفت : بسیج ظرفیت بزرگی برای ایجاد امنیت در شهرستان است که بااجرای گشت رضویون ازاین ظرفیت استفاده می شود .

به گزارش بازی دراز، نوروز اکبری در جلسه راه اندازی گشت رضویون اظهارداشت : امنیت و آسایش مردم در شهر بسیار مهم است ودراین راستا سپاه پاسداران آمادگی دارد که در کنار نیروی انتظامی ایفای نقش نماید.
وی افزود : بسیج یک ظرفیت بالقوه است که می توان از آن در جهت برقراری نظم و امنیت در شهر استفاده کرد.
فرمانده سپاه ناحیه تصریح کرد : تعامل سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در راستای برقراری امنیت فراگیر در جامعه بسیار کارگشا می باشد ودراین راستا گشت رضویون باهمکاری پلیس و بسیج درسهرستان راه اندازی می گردد.
فرمانده انتظامی شهرستان درادامه این جلسه گفت : پلیس همواره از ظرفیتهای بزرگ بسیج درکنار خود بهره برده ودر گست رضویون نیز این همکاری وتعامل در برقراری امنیت شهر بیشتر خواهد شد.
سرهنگ یاری افزود : امنیت در زندگی اجتماعی مردم بسیار حائز اهمیت است و برقراری آن برعهده پلیس است که دراین طرح از ظرفیت بسیج نیز بهره خواهد برد .
 جلسه مشترک گشت‌های رضویون در راستای بالابردن امنیت اجتماعی در شهرستان سرپلذهاب  با حضور فرمانده سپاه وانتظامی و پرسنل آن در سالن جلسات انتظامی برگزارشد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها