18. تير 1398 - 12:20   |   کد مطلب: 221134
بازی دراز1404:معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری سرپلذهاب گفت : جشنواره ملی پویانمایی ونمایش عروسکی که به میزبانی استان کرمانشاه درحال برگزاری است نقش مهمی در تقویت روحیه کودکان و نوجوانان دارد.

به گزارش بازی دراز، پیرکرمی در حاشیه برگزاری جشنواره ملی پویانمایی در شهرستان به خبرنگار ما گفت : برنامه جشنواره ملی پویانمایی و نمایش عروسکی به همت استاندار و فرماندار شهرستان و باهمکاری مدیران اجرایی شهرستان برگزار گردید.

وی افزود : این برنامه بصورت زنده روی آنتن صداوسیما رفته و از شبکه های صداوسیما همچون شبکه شما و شبکه های استانی پخش خواهدشد.
معاون سیاسی فرماندار شهرستان اذعان داشت : این جشنواره نقش مهمی در تقویت روحیه کودکان و نوجوانان و ایجاد شور ونشاط و شادی در بین مردم دارد و مردم شهرستان از این برنامه استقبال خوبی داشتند .
پیرکرمی تصریح کرد : اجرای برنامه های مختلف شادی آفرین در جامعه برای شهرستان زلزله زده سرپلذهاب بسیار حائز اهمیت است .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیز درادامه گفت : شهرستان سرپلذهاب میزبان عوامل برنامه شاد تلویزیونی خاله شادونه و مل مل در قالب جشنواره ملی پویانمایی و نمایش عروسکی است تا بخشی از روحیه نشاط وشادی ازبین رفته کودکان ونوجوانان زلزله زده را ترمیم کند.
مهدی بساطی افزود : شهرستان سرپلذهاب در طول ایام پس اززلزله همواره میزبان گروههای مختلف هنری بوده است تا آسیبهای روحی و روانی بعداززلزله را کاهش داده و در جامعه شور ونشاط ایجاد شود.
وی تصریح کرد : جشنواره ملی پویانمایی و نمایش عروسکی نیز باهدف ایجاد نشاط و شادی در کودکان و نوجوانان باهمت استانداری ، فرمانداری و صداسیمای استان در سرپلذهاب برگزار میگردد.

دومین جشنواره ملی پویانمایی و نمایش عروسکی باحضور خاله شادونه و مل مل و بااستقبال پرشور مردم بخصوص کودکان و نوجوانان در سرپلذهاب برگزار گردید.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها