پربازدیدترین ها

کد خبر: 221094 ۱۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷

نماینده مردم سرپلذهاب در مجلس شواری اسلامی:

زحمات دهیاران بعداز زلزله باعث آبادانی روستاها شد / نقش زحمات دهیاران در تسریع بازسازی روستاهای زلزله زده شهرستان

نماینده مردم سرپلذهاب در مجلس شواری اسلامی گفت : زحمات دهیاران بعداز زلزله باعث آبادانی روستاها شد ه و نقش مهمی در تسریع بازسازی روستاهای زلزله زده شهرستان داشت.

زحمات دهیاران بعداز زلزله باعث آبادانی  روستاها شد / نقش زحمات دهیاران در تسریع بازسازی روستاهای زلزله زده شهرستان

به گزارش بازی دراز، تجری در مراسم تقدیر از دهیاران شهرستان اظهارداشت : دهیاران در کنار سایر مسئولین زحمات بسیاری را برای روستاها متحمل می شوند که قابل تقدیر است.

وی افزود : دهیاران بعداز زلزله زحمات بسیاری برای مردم کشیدند و مظلومانه تلاش های آنها دیده نمی شد وامروز فرصتی شد که به بهانه روز دهیاری از این عزیزان تقدیر شود.
نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : امیدواریم دهیاران باانگیزه ، قوت وقدرت بیشتری به مردم مرزنشین شهرستان که ولی نعمت انقلاب هستند خدمت کرده و بتوانند درجهت رفع مشکلات روستاها تلاش کنند.
فرماندار سرپلذهاب درادامه این جلسه اظهارداشت : امروز به بهانه ۱۴ تیرماه روز دهیاری ها و به همت بخشداریهای شهرستان در خدمت دهیاران بیش از ۲۴۰روستای شهرستان باشیم وازنزدیک از خدمات این عزیزان تقدیر کنیم .
محبت جمالی افزود : دراین جلسه تلاش شد که پتانسیلهای منطقبه اطلاع دهیاریها رسانده شود تا از پتانسیلهای موجود در جهت رونق و پیشرفت اقتصادی مناطق روستایی و ایجاد اشتغال روستانشینان استفاده گردد.
وی تصریح کرد : تعامل وهمفکری دهیاران با بخشداری و فرمانداری می تواند زمینه ساز خدمات بهتر و بیشتر به روستانشینان شود.

جلسه تقدیر از خدمات دهیاران روستاهای بخش مرکزی و قلعه شاهین باحضورنماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار و بخشداران شهرستان و دهیاران برگزار و از زحمات دهیاران تجلیل شد.