16. تير 1398 - 9:37   |   کد مطلب: 221077
وزیر دارایی فرانسه با ارائه یک نسخه اروپایی از کتاب "هنر معامله" دونالد ترامپ اظهار کرد، انگلیسی‌ها هرگز به توافقات احترام نمی‌گذارند و فرانسوی‌ها با وجود پایبندی به توافقات، شرکای خود را تغییر می‌دهند.

به گزارش بازی دراز، 

 برونو لومر، وزریر دارایی فرانسه در کنفرانسی که در شهر اکس-آن-پرووانس در جنوب فرانسه برگزار شد، در پاسخ به سوالی درباره اینکه کشورهای اتحادیه اروپا در تصمیم‌گیری‌های خود بر سر مسائل کلیدی چگونه به اجماع می‌رسند، گفت: با دشواری بسیار.

او این اظهارات را پس از سه روز رقابت سنگین میان احزاب اتحادیه اروپا و هفته‌ها گفت‌وگو بر سر تعیین مسؤولان جدید پست‌های عالی این اتحادیه مطرح کرده است.

لومر اظهار کرد، پشت تصمیم‌گیری‌های اتحادیه اروپا که معمولاً به سختی به دست می‌آیند، اختلافات فرهنگی وجود دارند و تئوری خود را یک نسخه محلی از کتاب "هنر معامله" دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نامید.

به گزارش پایگاه خبری بلومبرگ، لومر افزود: انگلیس همیشه معاملات (توافق‌ها) را می‌پذیرد اما پس از منعقد شدن آن‌ها هرگز به آن‌ها احترام نمی‌گذارد. ایتالیا نیز عاشق معامله کردن است؛ آنقدر که حتی وقتی بر سر موضوعی توافقی به دست آمده، باز هم به معامله بر سر آن ادامه می‌دهد.

لومر که در این کنفرانس در کنار آنگرت کرامپ کارن‌باوئر، رهبر حزب اتحاد دموکرات مسیحی نشسته بود، ادامه داد: آلمان تا زمانی که معامله پذیرفته نشده، آن را رد می‌کند اما به آن پایبند می‌ماند.

وی در خصوص فرانسه نیز گفت: فرانسه به معاملات پایبند است اما معمولاً شرکای خود را تغییر می‌دهد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها