پربازدیدترین ها

کد خبر: 221068 ۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۵

نماینده مردم سرپلذهاب، کیلانغرب و قصرشیرین در مجلس شواری اسلامی :

رفع مشکلات مردم وظیفه مسئولین است / تسریع روند اجرایی پروژه ها عمرانی شهرستان مطالبه بحق مردم است

بازی دراز 1404 : نماینده مردم سرپلذهاب، کیلانغرب و قصرشیرین در مجلس شواری اسلامی گفت : تسریع در روند اجرایی پروژه ها عمرانی شهرستان در حوزه های راه ، گاز و آبرسانی مطالبه بحق مردم است و رفع مشکلات آنها وظیفه مسئولین می باشد .

رفع مشکلات مردم وظیفه مسئولین است / تسریع روند اجرایی پروژه ها عمرانی شهرستان مطالبه بحق مردم است

به گزارش بازی دراز، دکتر تجری در حاشیه جلسه بررسی مشکلات شهرستانهای حوزه انتخابیه اظهارداشت : رفع مشکلات شهرستان از وظایف مسئولین است که باید اقدامات لازم برای پیگیری رفع آن صورت گیرد.

وی افزود : در این راستا جلسه ای جهت رفع مشکلات حوزه راه ، آب و گاز سهرستانهای غربی باحضور مدیران کل استانی مربوطه و فرمانداران قصرشیرین ، سرپلذهاب و گیلانغرب برگزار گردید.
این نماینده مجلس اذعام داشت :در بخش راه روستایی مشکلاتی همچون تخریب راهها در جریان زلزله و سیل و فرسوده شدن آسفالت جاده ها وجود دارد که باارائه پیشنهاداتی در این جلسه مقرر شد اقدامات لازم جهت تزریق اعتبار و تسریع در مرمت وبهسازی راههای مواصلاتی شهرستان انجام گیرد.
وی افزود : مشکلات آبرسانی نیز در برخی مناطق روستایی با کمبود فشار آب و قطعی های مکرر مشکلاتی را برای مردم بوجود آورده است که تصمیمات لازم برای اجرای پروژه های آبرسانی مناطق روستایی خصوصا دهستان پشت تنگ ذهاب اتخاذ گردید.
نائب رئیس کمیسیون اصل ۹۰مجلس روند کند اجرای پروژه های گازرسانی را از دیگر مشکلات شهرستانهای غربی استان دانست و اذعان داشت : پروژه های گازرسانی مناطق مختلف شهرستانهای غربی استان روند اجرایی کندی دارد و یکی از مطالبات مردم می باشد که دراین خصوص تصمیمات لازم برای تسریع در روند اجرایی مروژه ها اتخاذ گردید.


فرماندار شهرستان درادامه اظهارداشت : حسب ضرورتی که در بحث ترمیم راههای مواصلاتی و روستایی ، پروژه های گازرسانی و مشکلات آب شهرستان در معیت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی جلسه ای با مدیران کل استانی ادارات آب، راهداری ، راه و شهرسازی و گاز برگزار گردید.


محبت جمالی نیا افزود : دراین جلسه مقرر شد پروژه هایی که اعتبار آنها در بودجه سال ۱۳۹۷ تامین شده است هرچه سریعتر وارد فاز اجرایی و عملیاتی شود و پروژه های جدیدی که فاقد اعتبار تخصیصی هستند با ارائه پیشنهاداتی مقرر شد در جلسه کمیته برنامه ریزی تامین اعتبار لازم برای اجرایی شدن آنها صورت گیرد.
وی تصریح کرد : نگاه مثبت و پشتکار استاندار خصوصا به مناطق زلزله زده قطعا سبب بهبود وضعیت زیرساختهای شهرستان خواهد شد .