پربازدیدترین ها

کد خبر: 221048 ۰۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۵

نماینده مردم سرپلذهاب در مجلس شواری اسلامی

ترمیم زیرساختهای حوزه راه مطالبه بحق مردم است / لزوم رفع مشکلات راههای مواصلاتی شهرستان

بازی دراز1404: نماینده مردم سرپلذهاب در مجلس شواری اسلامی با تاکید برلزوم رفع مشکلات راههای مواصلاتی شهرستان گفت : ترمیم زیرساختهای حوزه راه شهرستان یکی از مطالبات بحق مردم است.

ترمیم زیرساختهای حوزه راه مطالبه بحق مردم است / لزوم رفع مشکلات راههای مواصلاتی شهرستان

به گزارش بازی دراز، تجری درگفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : بازدیدی از مسیر پشت تنگ ذهاب صورت گرفت و پروژه بهسازی آسفالت این محور که از مطالبات مردم مرزنشین این دیار بود مورد بررسی قرارگرفت.
وی افزود : مشکلات حوزه راهسازی در سفر مدیر کل راه وشهرسازی و راهداری استان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
نمایده مجلس اذعان داشت : این مشکلات با اعتبار از محل تعیین شده مرتفع خواهد شد تا شرایط زندگی مردم  بهبود یابد.

فرماندار سرپلذهاب نیز در این بازدید به خبرنگار ما گفت : آسفالت راههای شهرستان در جریان زلزله دچار آسیبهایی گردید که تاکنون این وضعیت نامناسب همچنان ادامه دارد و باتوجه به اینکه مطالبه مردم بود به همراه دکتر تجری بازدیدی از وضعیت راه در دهستانهای دشت ذهاب و پشت تنگ صورت گرفت.
جمالی نیا افزود : باهمت نماینده مردم در مجلس و پای کار بودن اداره راهداری بااستفاده از اعتبارات تخصیص یافته پروژه های بهسازی و مرمت و لکه گیری راههای مواصلاتی شهرستان در حال انجام است تا آسیبهای زمان زلزله و سیل به زیرساختهای حوزه راه شهرستان ترمیم گردد.
دکتر تجری در معیت فرماندار ، بخشدار مرکزی و رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان باحضور در دهستانهای دشت ذهاب و پشت تنگ ضمن بازدید میدانی از وضعیت راههای این مناطق از نزدیک روند پیشرفت پروژه بهسازی و مرمت آسفالت  این محور را مورد بررسی قراردادند.