10. تير 1398 - 15:44   |   کد مطلب: 221004
بازی دراز1404: دبیر برگزاری جشن های بین المللی زیر سایه خورشید در کرمانشاه باتاکید برلزوم استفاده حداکثری از برنامه های دهه کرامت گفت : رویکرد تولیت آستان قدس نگاه ویژه منابع اعتباری آستان قدس به مناطق زلزله زده و سیل زده است.

به گزارش بازی دراز، دکتر ‌رضا فرخشاهی در جلسه بررسی برنامه های دهه کرامت در سرپلذهاب اظهارداشت : درآخر الزمان هجمه های دشمن و تردیدها بسیار می شود که لازم است بابرنامه ریزی و اجرای برنامه های فرهنگی به مقابله با آن برخواست.

وی افزود : ما افتخار داریم که دردهه کرامت کارهای خودرا به کارهای دهه کرامث  ربط دهیم لذا کارمندان نهادهای مختلف باید کار پرسنلی واداری خودرا به کارهای کاروان خدام رضوی نصب کنند.
نماینده آستان قدس رضوی تصریح کرد : هرکس باید به تناسب توان و شغل خود برای گرامیداشت دهه کرامت قدمی بردارد وازاین ظرفیت ایجاد شده استفاده نماید .
وی خاطرنشان کرد : رویکرد تولبت آستان قدس نگاه ویژه به مناطق زلزله زده و سیل زده از لحاظ منابع اعتباری آستان می باشد .
امام جمعه سرپلذهاب درادامه این در جلسه اظهارداشت : پرچم رضوی متبرک است و می تواند برای شهرستان مایع خیر وبرکت بسیار باشد که لازم است در خصوص ماندن این پرچم در شهرستان پیگیریهای لازم صورت گیرد.
حجت الاسلام فاطمی نسب افزود : تمام مسئولین در اجرای برنامه های دهه کرامت همکاری لازم را با آستان فدس داشته باشند تا مردم بیشترین استفاده را ازاین موقعیت ببرند.

 

فرماندار سرپلذهاب درادامه اظهارداشت : حضور خدام رضوی و پرچم متبرک امام رضا ع در دهه کرامت یک افتخار بزرگ برلی شهرستان است .
محبت جمالی نیا اظهارداشت : تمام برنامه های فرهنگی و اجتماعی کاروان خدام رضوی در جلسه شورای اداری تصویب شده و باهمکاری تمام دستگاهها و نهادهای اجرایی شهرستان برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها