7. تير 1398 - 14:14   |   کد مطلب: 220956
بازی دراز1404:فرماندار سرپلذهاب از وقوع آتش سوزی در کانکس های اسکان موقت زلزله زدگان در شهرک نیروی انتظامی شهرستان خبرداد و گفت: نیروهای امدادی هلال احمر و آتش نشانی برای کنترل و مهار آتش سریع به محل اعزام شدند و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت .

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی‌نیا فرماندار سرپل ذهاب در تشریح این خبر گفت:اتصالات برق باعث آتش سوزی در چادرو کانکس اسکان یک خانواده زلزله زده در شهر سرپل ذهاب شد.
جمالی نیا گفت : این آتش‌سوزی در کانکس و چادر برپا شده درروبروی یک ساختمان در حال ساخت رخ داد که در این جریان نیروهای امدادی هلال احمر و آتش نشانی برای کنترل و مهار آتش سریع به محل اعزام شدند و خوشبختانه این حادثه هیچ تلفات جانی نداشت.

فرماندار سرپلذهاب در جریان اینگونه حوادث از همه مردم به ویژه کسانی که در محل های اسکان موقت ساکن هستند خواست نسبت به بازدید اتصالات برق در این محل نصب،  دقت لازم را داشته باند و با بازدید دوره ای محل های اتصال برق را کنترل، تا از بروز چنین حوادثی جلوگیری شود
جمالی نیا تاکید کرد ، مردم در صورت بروز هرگونه حوادث اینچنینی بلافاصله با نیروهای امدادی تماس بگیرند تا از سرایت آتش به دیگر اسکانهای موقت جلوگیری شود.

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها