5. تير 1398 - 10:18   |   کد مطلب: 220918
بازی دراز 1404 : فرمانده تیپ 71 پیاده مکانیزه ارتش در پادگان ابوذر گفت : بصیرت نقش مهمی در مقابله با هجوم فرهنگی دشمن دارد که بابرگزاری دورهای بصیرت افزایی و اعتقادی برایاس آموزه های دینی افزایش خواهدیافت.

به گزارش بازی دراز، سرهنگ  جلیل شاطری در حاشیه برگزاری دوره بصیرت افزایی پادگان ابوذر به خبرنگار ما گفت : ۳۵۰امین دوره بصیرت خانواده های کارکنان تیپ ۷۱ پادگان ابوذر به مدت ۴روز در سالن همایش پادگان برگزار شد.

وی افزود : این دوره باهدف بصیرت افزایی خانواده های پرسنل پادگان جهت مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان برگزار شده است.
فرمانده تبپ ۷۱ پادگان ابوذر تصریح کرد : دشمنان انقلاب امروز فرزندان و جوانان ما را هدف قرارداده و به فکر انحراف فرهنگی جوانان است.
شاطری خاطرنشان کرد : تحریمهای ظالمانه دشمن معیشت را بر مردم سخت کرده است واین دوره بصیرت افزایی به خانواده ها یاد می دهد که چگونه از قوه تعقل خود برای مقابله با جنگ روانی دشمن و جلوگیری از انحراف فرهنگی فرزندان استفاده کنند.
وی اذعان داشت : نیروهای مسلح همواره پشتیبان ولایت فقیه بوده و خواهند بود و باخانواده های متدین و مستحکم خود دربرابر هجوم دشمنان مقاومت کرده وآنها را دررسیدن به اهدافشان ناکام خواهند گذاشت.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها