30. خرداد 1398 - 11:18   |   کد مطلب: 220848
بازی دراز1404: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرپلذهاب با بیان اینکه اجرای طرح های امنیت اخلاقی و اجتماعی با قوت برابر سنوات گذشته اجرا خواهد شد، گفت: بنا به درخواست مردم برای آرامش و امنیت بیشتر درصددیم این طرح ها را تشدید کنیم.

به گزارش بازی دراز، سرهنگ یاری در گفتگو با خبرنگار ما گفت: اجرای طرح های امنیت اخلاقی و اجتماعی با قوت برابر سنوات گذشته اجرا خواهد شد.

وی بیان داشت : در راستای اجرای مستمر طرح های ارتقای امنیت اجتماعی و برخوردجدی با مخلان نظم و امنیت، تفرجگاه و پارکها  بعنوان پرترددترین منطقه تفریحی از نقاط آلوده پاکسازی شد و بنا به درخواست مردم برای آرامش و امنیت بیشتر  درصددیم این طرح ها را تشدید و امیدواریم رضایت مردم را دربر داشته باشد.

سرهنگ یاری در ادامه گفت: با پایان یافتن فصل امتحانات دانش‌آموزان و آغاز تعطیلی مدارس و افزایش اوقات فراغت خانواده‌ها، تفرجگاه‌ها و پارک‌های سطح شهرستان همواره  پذیرای شهروندان است که می‌طلبد برای حفظ آرامش و آسایش مردم در این محیط‌ها، نیروی انتظامی حضور مستمر و چشم‌گیر داشته باشد.

وی با بیان اینکه  پلیس سرپلذهاب مصمم به برقراری نظم و امنیت تفرجگاه‌ها در ماه مبارک رمضان است،تصریح کرد: پلیس مصصم است با ناامن کردن تفرجگاه‌ها برای هنجارشکنان، امنیت بیشتری برای مردم در استفاده از مواهب طبیعی به وجود آورد.

این مقام نظامی یادآورشد: ماموران در پارک ها و تفرجگاه های این شهرستان با گشت زنی مداوم و سرکشی گروه های گشت سیار، واحدهای انتظامی و گشت امنیت اخلاقی به صورت پاس های پیاده و با استفاده از عوامل ستادی، وظیفه برقراری امنیت اخلاقی و اجتماعی و تامین رفاه و آسایش شهروندان را انجام می دهند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها