30. خرداد 1398 - 10:31   |   کد مطلب: 220829
بازی دراز1404: امام جمعه سرپلذهاب گفت : برقراری عدالت درجامعه و احقاق حقوق عامه مردم از وظایف مهم دستگاه قضایی است که بایدبا اقدام قاطعانه انجام گیرد.

به گزارش بازی دراز، فاطمی نسب در گفتگو باخبرنگار ما ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای ۷تیر و هفته قوه قضائیه اظهارداشت : تقدیم شهدای قوه قضائیه به انقلاب اسلامی وظیفه دستگاه قضایی را سنگین کرده و باید جهاد ،ایثارگری و انقلابی گری سرلوحه کار در دادگستری شهرستان باشد.
وی افزود : دستگاه قضایی شهرستان نقش مهی در برقراری عدالت در جامعه دارد و باید پناهگاهی برای مردم بوده بطوریکه مردم بااعتماد و اطمینان خاطر برای احقاق حق خود و برقراری عدالت به دستگاه قضایی شهرستان مراجعه کنند.
امام جمعه شهرستان تصریح کرد : دستگاه قضایی شهرستان یک نهاد حاکمیتی است و باید در بررسی پرونده ها، قضاوت، پایان دادن به اختلافات و مجازات و برخورد با قانون شکنان و متخلفین قاطعانه برخورد کند تا بتواند رضایت مردم از حاکمیت را فراهم کند.
فاطمی نسب اذعان داشت : احقاق حقوق عمومی یکی از وظایف مهم دستگاه قضایی است که باید در این رابطه برای مردم اطمینان و آرامش خاطر بوجود آید که اگر برای حقوق عامه به دستگاه قضایی شهرستان مراجعه کردند آن حق احیاء شده و عدالت اجرا گردد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها