28. خرداد 1398 - 11:19   |   کد مطلب: 220811
بازی دراز1404:جانشین سپاه ناحیه شهرستان سرپلذهاب: استفاده از فضای مجازی تهدیدات و فرصتهایی دارد که باید با کنترل و نظارت باشدتا تهدیدات آن کاهش یابد.

به گزارش بازی دراز، کاکایی در همایش اهمیت شبکه های مجازی اظهار داشت فضای مجازی یک ظرفیت بزرگ است که باید از آن به درستی استفاده کرد.
وی افزود :  فضای مجازی دارای تهدیدات آسیبها نه فرصت های بسیاری است که باید با افزایش آگاهی مردم و برنامه ریزی مناسب از فرصتهای آن استفاده و تهدیدات و آسیب های آن را کاهش داد.
 ایشان با بیان اینکه در دنیای امروز نمی‌توان فضای مجازی را نادیده گرفت ادامه داد : در دنیایی که فضای مجازی  بخش بزرگی از  ارتباطات اجتماعی  به عنوان  یکی از مهمترین عوامل تعامل و پیشرفت اجتماعی  را به خود اختصاص داده نمی‌توان  مردم را  از  استفاده آن  نهی کرد  ولی  رها کردن و عدم نظارت بر آن باعث به وجود آمدن انحرافات خواهد شد نزاع استفاده مردم از فضای مجازی باید به صورت کنترل شده و با نظارت کافی باشد .
جانشین سپاه ناحیه اذعان داشت : وظیفه گردان سایبری بسیج در آگاه سازی اطلاع رسانی و ساخت محتوا در فضای مجازی بسیار مهم است و می تواند گامی موثر در کاهش تهدیدات و آسیب های فضای مجازی جامعه خصوصاً در بین جوانان باشد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها