26. خرداد 1398 - 11:05   |   کد مطلب: 220781
مديرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه گفت: با اتمام پروژه آبرسانی مجتمع شادمانی تا پایان سال‌جاری، 39 روستای دهستان درودفرامان کرمانشاه از آب شرب سالم بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش بازی دراز، 

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فرامرز شوهانی صبح امروز در جمع اصحاب رسانه، از اتمام پروژه آبرسانی شادمانی تا پایان سال‌جاری خبر داد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه با بیان اینکه این پروژه 39 روستا را پوشش می‌دهد، ادامه داد: با اجرای این پروژه یک‌هزار و 394 خانوار که در گذشته از طریق 31 منبع آب شرب خود را تامین می‌کردند از آب آشامیدنی سالم بهره‌مند می‌شوند.

به گفته شوهانی، عملیات اجرایی پروژه در سال 90 با حفاری 2 حلقه چاه آغاز شده که تاکنون برای اجرای آن 13 میلیارد تومان هزینه شده و حدود 3 میلیارد تومان دیگر نیز لازم است، البته این مبلغ از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در سال 98 تامین شده است.

لوله‌گذاری خط انتقال به میزان 96 کیلومتر و 36 کیلومتر شبکه داخلی روستاها، تعداد 33 باب مخزن با 3 هزار و 200 مترمکعب حجم و کنتورگذاری یک‌هزار و 350 دستگاه و همچنین پنج ایستگاه پمپاژ از جمله عملیات اجرایی تاکنون این پروژه است که مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه در جمع اصحاب رسانه به آن اشاره کرد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها