26. خرداد 1398 - 11:04   |   کد مطلب: 220780
رئیس جدید هیأت پزشکی ورزشی استان کرمانشاه گفت: به‌دنبال احداث کلینیک تخصصی پزشکی ورزشی برای نخستین‌بار در استان هستیم.

به گزارش بازی دراز، 

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، امید قادری پیش از ظهر امروز در مجمع انتخابات هیأت پزشکی ورزشی استان کرمانشاه در تشریح مهمترین اهداف خود به اهمیت طی کردن دوره درمان در  ورزشکاران اشاره کرد و اظهار داشت: به دنبال احداث کلینیک تخصصی پزشکی ورزشی برای نخستین بار در استان هستیم که ان‌شاءالله در آینده نزدیک شاهد افتتاح این مجموع خواهیم بود.

رئیس جدید هیأت پزشکی ورزشی استان کرمانشاه ورزشکاران را سرمایه‌های اصلی و ارزشمند دنیای ورزش دانست و افزود: با برگزاری کلاس‌های پیشگیری و آموزش، از آسیب‌دیدگی آن‌ها جلوگیری می‌کنیم.

وی با اشاره به حمایت‌های بیمه‌ای و مالی از ورزشکاران،گفت: طی کردن دوران آسیب‌دیدگی و حمایت مالی، درمانی و بیمه‌ای از ورزشکاران خیلی مهم است و امیدواریم بتوانیم در آینده روند ارائه خدمات را تسهیل ببخشیم.

قادری یادآور شد: تامین مالی و درآمدزایی از دیگر برنامه‌های این هیأت است که با اخذ قرارداد در پی این مهم هستیم.

*به‌دنبال ثبت آمار 110 هزار ورزشکار سازمان یافته هستیم

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز در این مجمع، گفت: فعال‌سازی هیأت‌های پزشکی ورزشی در شهرستان‌ها باید از الویت‌های هیأت پزشکی ورزشی باشد و این یک خواسته به‌حق از طرف ورزشکاران شهرستان‌های استان است.

صابر رحیمی ادامه داد: اداره‌کل ورزش و جوانان با ارسال 22 نیسان امکانات ورزشی به روستاهای استان در روز های اخیر در راستای توجه به شهرستان‌ها و روستاهای استان است.

وی با اشاره به پیگیری و افتتاح پروژه ورزشی در استان، تصریح کرد: یکی از مجهزترین اکادمی‌های پزشکی ورزشی با تمام امکانات شهریورماه امسال در اختیار ورزشکاران قرار خواهد گرفت.

افزایش تعداد ورزشکاران سازمان یافته از دیگر اهداف اداره‌کل ورزش و جوانان است که رحیمی با بیان این مطلب، گفت: سال گذشته پس از سال‌ها تعداد ورزشکاران سازمان‌یافته به 85 هزار نفر رسید و امیدواریم با اجرای برنامه‌های همچون برگزاری فستیوال‌ها و المپیادهای روستایی شاهد ثبت آمار 110 هزار ورزشکار سازمان یافته باشیم.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها