25. خرداد 1398 - 9:54   |   کد مطلب: 220752
بازی دراز1404: معاون اقتصادی وزیر کشور در ادامه سفر خود به استان کرمانشاه با حضور در شهرستان سرپلذهاب ضمن بازدید از بازارچه تیله کو مشکلات این بازارچه را بررسی کرد.

به گزارش بازی دراز، مهندس جمالی نیا در این بازدید خواستار بازگشایی مرز تیله کو جهت بهره مندی مردم مرزنشین از خدمات این بازارچه مرزی در جهت اشتغالزایی و رونق اقتصادی منطقه باتوجه به وضعیت شهرستان شد.
دکتر بابک دین پرست ، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ایی وزارت کشور درحاشیه سفر یکروزه به شهرستان سرپلذهاب به خبرنگارماگفت : هدف از سفر به استان کدمانشاه و بازدید از مرز تیله کو مشاهده زیرساختها و ظرفیتهای منطقه و برگزاری جلسه ساماندهی مبادلات مرزی جهت بررسی راههای استفاده از ظرفیت بازارچه مرزی تیله کو است.
ایشان بابیان اینکه مرز یک امر دوطرفه است افزود :بستن مرز تیله کو توسط طرف عراقی انجام شده است که بازگشایی آن از طریق رایزنی و گفتگوهای دوطرفه پیگیری خواهدشد.
وی تصریح کرد : بازگشایی مرز حتما از طریق وزارت امور خارجه پیگیری خواهدشد تا از ظرفیت و اعتباری که توسط دولت برای کوله بری درمناطق مرزی ایجادشده به خوبی استفاده شود.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها