25. خرداد 1398 - 9:11   |   کد مطلب: 220742
بازی دراز1404: فرماندار سرپلذهاب گفت :بازارچه مرزی تیله کو نقش مهمی در اشتغال و رونق اقتصادی منطقه دارد که باید از آن به خوبی بهره برداری کرد.

به گزارش بازی دراز، فرماندار سرپلذهاب درگفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : زیرساختهای بازارچه مرزی تیله کو شهرستان سرپلذهاب نیازمند بازسازی بود که از سال ۱۳۹۷اعتبارات لازم برای این کار تخصیص داده شده و پیمانکار آن انتخاب گردید.
وی افزود : سازمان همیاری های شهرداری بعنوان پیمانکار در کنار اداراتی چون مخابرات برای ایجاد خط فیبرنوری و مسکن وشهرسازی جهت حفاری درحال بازسازی بازارچه هستند.
ایشان بابیان اینکه پیگیری بازسازی زیرساختهای بازارچه ازسوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دردستورکار قرارگرفت اذعان داشت : تمهیدات لازم جهت محوطه سازی بازارچه ، تامین آب و برق و فنس کشی آن از سوی دستگاههای مربوطه اندیشیده شده ودر انجام است.
فرماندار شهرستان تصریح کرد : استاندار کرمانشاه نگاه ویژه ای به بازارچه تیله کو دارد وپیگیریهای لازم برای بازگشایی بازارچه و بهره مندی مردم از خدمات آنرا انجام داده است .
وی افزود : بازارچه های مرزی نقش مهمی در اشتغال ورونق اقتصادی منطقه دارد وتمام تلاش مسئولین دروزارت کشور این است که هرچه سریعتر موانع موجود بر سر راه بازگشایی مجدد بازارچه را برداشته و مردم مرزنشین را از خدمات بهره مند سازد.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها