پربازدیدترین ها

کد خبر: 220703 ۰۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲

فرماندار سرپلذهاب:

بازدید میدانی از روستای کوزه رود دهستان سرقلعه وجگیران / راه ارتباطی روستا وصل می شود

بازی دراز 1404 : فرماندار سرپلذهاب گفت : راه ارتباطی روستای کوزه رود دهستان سرقلعه وجگیران در یک بازدید میدانی بررسی شده ودرآینده نزدیک وصل خواهد شد.

بازدید میدانی  از روستای کوزه رود دهستان سرقلعه وجگیران / راه ارتباطی روستا وصل می شود

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا در حاشیه بازدید از روستای کوزه رود اظهارداشت : روستای کوزه رود یکی از روستاهای مرزی و محروم شهرستان در دهستان سرقلعه و جگیران است که باتوجه به درخواست معتمدین روستا بازدید میدانی از آن صورت گرفت .

وی افزود : دراین بازدید میدانی نیازمندیها ومشکلات روستا همچون طرح هادی، آب شرب، خطوط ارتباطی تلفن مورد بررسی قرارگرفت .

ایشان بابیان اینکه عدم وجود راه ارتباطی یکی از خواستهای مهم مردم روستا بود ادامه داد : تنها راه ارتباطی این روستا در جریان سیل رودخانه هواسان ازبین رفته ونیازمند احداث بود که بلافاصله با پای کار آمدن اداره راهداری شهرستان احداث آن در دستورکار قرارگرفت.

فرماندار شهرستان اذعان داشت : تسریع در حمل محصولات وجلوگیری از حریق آن و همچنین پیشگیری از قاچاق محصولات کشاورزی موجب شد که با وجود عدم منابع واعتبار و با ظرفیت وپتانسیلهای موجود شهرستان با استقرار یکدستگاه راهداری و انتقال قطعات بتنی به روستا  این کار آغاز شده و انشاالله ظرف مدت سه روز آینده به پایان خواهد رسید.

وی درپایان افزود : روستای کوزه رود دارای 35 واحد مسکونی بوده که 42 کیلومتر با مرکز شهر فاصله داشته و در جریان زلزله سال 1396 آسیب دیده و بازسازی آن با استفاده از تسهیلات دولتی به پایان رسیده است.

 

انتهای پیام/