پربازدیدترین ها

کد خبر: 220699 ۰۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۱

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه خبر داد؛

استفساریه پرداخت مزایای مناطق جنگی به بازنشستگان در انتظار طرح در صحن مجلس / استفساریه در کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب شد

بازی دراز1404: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه از تصویب استفساریه پرداخت فوق العاده و مزایای مناطق جنگی به بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خبر داد

 استفساریه پرداخت مزایای مناطق جنگی به بازنشستگان در انتظار طرح در صحن مجلس / استفساریه در کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب شد

به گزارش بازی دراز، دکتر فرهاد تجری در گفتگو با خبرنگارما اظهار داشت:درقانون پرداخت فوق العاده و مزایای مناطق جنگی و عملیاتی هشت سال دفاع مقدس نامی از بازنشستگان استان کرمانشاه وجود نداشت و به این سبب به آن‌ها تعلق نمی گرفت.
 وی افزود: بازنشستگان به سبب انجام خدمت در دوران دفاع مقدس مستحق ترین قشر در دریافت مزایای حقوق جنگی هستند و لذا استفساریه ای در این خصوص به مجلس تقدیم شد.
نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : این استفساریه در کمیسیون اجتماعی مجلس با اکثریت آرا تصویب شده و در نوبت طرح در صحن علنی مجلس قرار گرفت که در صورت موافقت نمایندگان تثویب شده و جهت اعلام نظر و تصویب نهایی به شورای نگهبان ارسال خواهد شد .
تجری ابراز امیدواری کرد که تبعیض بوجود آمده در خصوص استفاده از مزایای مناطق جنگی و عملیاتی برای بازنشستگانی که در زمان جنگ در این مناطق حضور داشته اند با همکاری و تایید نمایندگان مجلس برداشته شده و این عزیزان به حق و حقوق خود دست یابند.