20. خرداد 1398 - 10:08   |   کد مطلب: 220685
بازی دراز1404: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی، پاکسازی پارکها، مراکز تفریحی، تفرجگاهها و برخورد با خودروهای متخلف خبر داد.

به گزارش بازی دراز، سرهنگ یاری در حاشیه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی و برخورد با ناهنجاریهای خودرویی درسرپلذهاب در گفتگو با خبرنگار ما گفت : در راستای خواسته و مطالبات بحق و مشروع شهروندان سرپلذهابی ،با استفاده از اکیپ های گشت محسوس و نامحسوس همزمان با پاکسازی پارک ها، مراکز تفریحی، اجرای طرح برخورد با مزاحمین نوامیس و خودروهای متخلف نیز صورت گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: مأموران پلیس امنیت اخلاقی با هدف افزایش احساس امنیت و آرامش فردی و عمومی، سلب تحرک از مجرمان و گسترش نظم و انضباط جامعه و برخورد قانونی با برهم زنندگان آرامش شهروندان با توجه به فرارسیدن فصل تابستان اجرای این طرح را با هماهنگی دستگاه قضائی بصورت مستمر و مداوم در دستور کار خود قرار داده است.

سرهنگ یاری تصریح کرد: در این طرح با مزاحمان خیابانی و خودروهای متخلف که با حرکات نمایشی، ایجاد آلودگی صوتی، شیشه دودی، حمل حیوانات(سگ گردانی)....باعث جریحه دار نمودن عفت عمومی می شوند برخورد لازم صورت گرفت.

وی افزود: در این راستا تعداد 15 دستگاه موتور سیکلت و 10  دستگاه انواع خودرو متخلف توقیف و با دستور قضایی کلیه خودروها به پارکینگ انتقال و برای رانندگان و سرنشینان خودروهای خاطی نیز قرار مناسب صادر شد. 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان  با اشاره به مشارکت مطلوب شهروندان با پلیس در اجرای این طرح ادامه داد: شهروندان شماره خودروهائی که به هر نحوی از انحاء باعث ایجاد مزاحمت و سلب آسایش عمومی می گردند را به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام تا پلیس نسبت به اعمال قانون خودروهای متخلف اقدامات لازم را به عمل آورد.

سرهنگ امیر یاری در پایان با بیان اینکه اجرای طرح های امنیت اجتماعی و اخلاقی باعث استحکام و پایداری امنیت اخلاقی، نظم و امنیت عمومی خواهد شد و برخورد با مزاحمین نوامیس و هنجارشکنان از اولویت های اصلی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی بوده و به لزوم مشارکت های مردمی و تلاش های مستمر تمامی یگان های اجرائی تأکید و از حمایت و پشتیبانی دستگاه قضائی در جهت پیشبرد هرچه مطلوب تر اهداف و مأموریت های محوله سازمان تقدیر و تشکر کرد. 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها