پربازدیدترین ها

کد خبر: 220670 ۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۹

جانشین پلیس راه شهرستان خبرداد:

واژگونی سواری سمند یک کشته برجای گذاشت

بازی دراز1404: جانشین پلیس راه شهرستان از واژگون شدن یک سواری سمند در محور قلعه شاهین به پادگان ابوذر کمربندی شهرستان سرپلذهاب و فوت راننده خبر داد.

واژگونی سواری سمند یک کشته  برجای گذاشت

به گزارش بازی دراز، جانشین پلیس راه شهرستان از واژگون شدن یک سواری سمند در محور فرعی  قلعه شاهین به پادگان ابوذر کمربندی شهرستان سرپلذهاب و فوت راننده  خبر داد.
سرهنگ برومند نظری ،جانشین فرمانده پلیس راه شهرستان ضمن اعلام این خبر گفت: یک دستگاه سمند به همراه یک سرنشین ساعت 4 و 45 دقیقه در شهرستان سرپلذهاب محور فرعی قلعه شاهین به پادگان ابوذر ، به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه وتخطی از سرعت مطمئنه باعث فوت شدن راننده شد که تنها سرنشین این خودرو توسط نیروهای امدادی به مراکز درمان منتقل  شد.
سرهنگ نظری گفت:  راننده خوب کسی است که در هر شرایطی اعم از بی توجهی رانندگان دیگر، شرایط جوی و یا وضعیت بدراه همواره به گونه‌ای عمل کند که موقعیتی برای وقوع تصادف به وجود نیاورد، از شهروندان خواست ضمن رعایت و احترام به حقوق شهروندی، قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را به خوبی اجرا نمایند، تا ضمن کاهش بی نظمی در تردد در معابر شهری در پیشگیری از وقوع تصادفات سهم عمده‌ای داشته باشند.